This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Asus X553M , modelet e reja, ekran 15.6inc, Procesor Intel Dual Core N2840 2.16 Ghz ,RAM 4 Gb ,HDD 500 Gb ,Intel HD Graphics , Wireless ,WebCam, ne...

Postuar Jun 23, 2018  tek Kompjutera
€190.00
Tirane

Iphone 5S 16 Gb , i ardhur nga USA , factory unlock punon me te gjitha kartat , memoria 16 Gb , ngjyra Space Grey , gjendje super i mbajtur , me ka...

Postuar Jun 22, 2018  tek Pajisje elektronike
Tirane

Dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar Jun 19, 2018  tek Te tjera
Tirane

"Videoprojektor ViewSonic PJD 5151 Resolution : 800(H) x 600(V) Brightness (ANSI Lumens) : 3300 lm Contrast (Max.) : 22,000:1 Lamp Hour (Norma...

Postuar Jun 14, 2018  tek Te tjera
€295.00
Tirane

Videoprojektor NEC model LT280, Brightness: 2,500 Lumens, Lamp Life : 4,000 hours ( gjendje a llampes ka ende 3950 ore pune, pothuaj e re ), vi...

Postuar Jun 13, 2018  tek Pajisje elektronike
€190.00
Tirane

Zbuloni ofertat e TargaIme për Sigurimin e Shëndetit në Udhëtim dhe Siguracionin e makinës jashtë shtetit. Mund të na kontaktoni në rrjetet tona s...

Postuar Jun 11, 2018  tek Te tjera
Go to top