Refine your search

Tirane

Asus X553M , modelet e reja, ekran 15.6inc, Procesor Intel Dual Core N2840 2.16 Ghz ,RAM 4 Gb ,HDD 500 Gb ,Intel HD Graphics , Wireless ,WebCam, ne...

Postuar Jun 23, 2018  tek Kompjutera
€190.00
Tirane

Iphone 5S 16 Gb , i ardhur nga USA , factory unlock punon me te gjitha kartat , memoria 16 Gb , ngjyra Space Grey , gjendje super i mbajtur , me ka...

Postuar Jun 22, 2018  tek Pajisje elektronike
Tirane

Dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar Jun 19, 2018  tek Te tjera
Tirane

"Videoprojektor ViewSonic PJD 5151 Resolution : 800(H) x 600(V) Brightness (ANSI Lumens) : 3300 lm Contrast (Max.) : 22,000:1 Lamp Hour (Norma...

Postuar Jun 14, 2018  tek Te tjera
€295.00
Tirane

Videoprojektor NEC model LT280, Brightness: 2,500 Lumens, Lamp Life : 4,000 hours ( gjendje a llampes ka ende 3950 ore pune, pothuaj e re ), vi...

Postuar Jun 13, 2018  tek Pajisje elektronike
€190.00
Tirane

Zbuloni ofertat e TargaIme për Sigurimin e Shëndetit në Udhëtim dhe Siguracionin e makinës jashtë shtetit. Mund të na kontaktoni në rrjetet tona s...

Postuar Jun 11, 2018  tek Te tjera
Tirane

Laptop Advent model M201 Procesor Intel dual core, ram 4Gb, hdd 500Gb, ngjyre vishnje dhe e zeze, ekran 15.6inc, web cam, wireless, Cm...

Postuar Jun 07, 2018  tek Kompjutera
€120.00
Tirane

Ngjyra.....: e zeze Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design, Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 700...

Postuar Jun 07, 2018  tek Bicikleta ne shitje
Tirane

SSD 2.5" Solid State Drive, HP 120GB SSD M700 MLC Technology SATA, i sjelle nga USA, i ri, ne kuti, Model: CSE25CS2472-120. Cmimi 65 eur i...

Postuar Jun 07, 2018  tek Pjese kompjuterash
€65.00
Tirane

Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri · Ekran 15.6inc, · Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert ),, ...

Postuar May 25, 2018  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

Laptop Lenovo 3000 N200, Ekran 15.4" Procesor : Intel Core2Duo 2.16 Ghz , Memory RAM 2 Gb, HDD 160 Gb , Intel HD Graphics , Webcam , WiFi , ...

Postuar May 25, 2018  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

Laptop Lenovo , Model IdeaPad 100 -15ibd, sjelle nga Anglia, ne gjendje pothuaj si i ri, P rocesor Gen 5, i3-5005u 2.0 Ghz , RAM 4 GB , HDD 1...

Postuar May 24, 2018  tek Kompjutera
€340.00
Tirane

Laptop HP DV6500 , i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfakte, Ekran 15.4'' , Procesor AMD Turion Dual Core 64 X2 TL-56 1.8 Ghz , Memory RAM 3...

Postuar May 22, 2018  tek Kompjutera
€130.00
Tirane

Laptop Sony Vaio PCG-91211M procesor core i3, ram 4 Gb, hardisk 500 Gb, graf i dedikuar 1 Gb, ekran 17 inc, web cam, wifi, Cmimi 240 e...

Postuar May 22, 2018  tek Kompjutera
€240.00
Tirane

Laptop Dell Latitude E5470, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, modelet e reja, ekran 14inc touch screen, procesor core i5 6300HQ 2.3...

Postuar May 21, 2018  tek Kompjutera
€480.00
Tirane

Buze rruge ne zonen e 21 Dhjetorit, shitet ambjent komercial, kati 0. Ka siperfaqe hipotekore prej 77 m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Ka...

Postuar May 21, 2018  tek Te tjera
€238,700.00
Tirane

Iphone 5c , ne gjendje perfekte, origjinal i sjelle nga USA, 16 Gb, Bluetooth , Wireless , GPS , ngjyra e bardhe me karikues origjinal. ​...

Postuar May 18, 2018  tek Telefona, PDAs
Tirane

Laptop Sony VPCEB15FM, sjelle nga Anglia, procesor i3 2.1Ghz, ram 4Gb, hdd 750Gb, ekran 15.6, wifi, webcam, Cmimi 230 eur i diskutuar....

Postuar May 18, 2018  tek Kompjutera
€230.00
Tirane

Laptop Toshiba Tecra A11-1D9, sjelle nga Gjermania, Ekran 15.6 inch , Procesor Intel Core i5 2.67 Ghz , RAM 4 Gb , HDD 320 Gb , Intel HD Grap...

Postuar May 17, 2018  tek Kompjutera
€290.00
Go to top