Refine your search

Tirane

Hardisk SSD Kingston/SanDisk/Toshiba 240Gb, i ri, i pa hapur ndonjehere nga kutia, sic ka ardhur nga fabrika, 3-vjet garanci nga prodhuesi. Cmim...

Postuar Jan 05, 2018  tek Pjese kompjuterash
€97.00
Tirane

Performance Absolute ne relacion me cmimin! 4GB RAM Snapdragon 625 (14 nm ) (Multi Core score 4000) Bateri 4100mAh 64GB Thuajse i Ri! 10/10 ...

Postuar Jan 05, 2018  tek Telefona, PDAs
€169.00
Tirane

Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design: Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005, Disqe do...

Postuar Dec 28, 2017  tek Kompjutera
Tirane

Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri · Ekran 15.6inc, · Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert ),, ·...

Postuar Dec 28, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

Skulptura allcie Jurisa . Bashko doren tende me personat e tu te dashur e ne bejme te mundur qe ky cast te zgjase pergjithmone . Kujtimi i perjetsh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
Tirane

Laptop i ri i sjelle nga Zvicra, Lenovo Ideapad 100-12IBY , Ekran 15.6 '' , Procesor Dual core Intel N2840 2,16 Ghz , Memory RAM 4...

Postuar Dec 28, 2017  tek Kompjutera
€275.00
Tirane

Dell Latitude E5520 , Ekran 15.6 " Procesor Intel Core i5-2520M 2.5 Ghz Memory Ram 4 GB HDD 320 Gb Intel HD Graphics 300...

Postuar Dec 28, 2017  tek Kompjutera
€300.00
Tirane

HP Pavilion G7 Ekran 17.3" , Procesor AMD A6-3420M Quad-Core , Memory RAM 6 Gb , HDD 320 Gb , Karta Grafike AMD Radeon H...

Postuar Dec 28, 2017  tek Kompjutera
€270.00
Tirane

iPad i ri. Prodhim origjinal apple i sjelle nga USA, ne kuti, me te gjitha aksesoret, ne qese te pa nxjerra ndonjehere, 4G, 16Gb, me sim card. ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Telefona, PDAs
€390.00
Tirane

Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7. Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be wash...

Postuar Dec 08, 2017  tek Pjese kompjuterash
€15.00
Tirane

Laptop Pacard Bell Model ZA8, Ekran 11.6inc, Procesor Dual Core Athlon L110 , RAM 2GB , HDD 320 GB , Ngjyra: E kuqe. ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria. praktik dhe i lehte ne mbajtje, ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€255.00
Tirane

iPhone 5s i sjelle nga USA. Punon me cdo lloj karte Ne gjendje perfekte, Me garanci Cmimi 20 000 lek i diskutuar ne me te ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

Ngjyra.....: e zeze Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab Disqe rezistente, dopi...

Postuar Dec 08, 2017  tek Bicikleta ne shitje
Tirane

Laptop HP 250 G3 15.6inc, Intel Core i3-4005U, 4Gb ram, Hdd 500Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 820M 2 Gb, Ne gjend...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€290.00
Tirane

Celular ne shitje, iphone4s nje nder produket me te reja ne market qe ka dale iphone4s shitet 500 euro i pa perdoruar. per me shume mund te kontakt...

Postuar Dec 09, 2011  tek Telefona, PDAs
€0.00
Tirane

traktora ne shitje traktora ne shitje, shes traktor esht i ri i vitit 2011 shitet 40,000 euro

Postuar Dec 09, 2011  tek Te tjera
€0.00
Tirane

Love Profume 40 euro  Shesim parfume origjinale ne tirane dhe gjithe shqiperine  Tel: +447426929240

Postuar Dec 09, 2011  tek Te tjera
€0.00
Tirane

xhinse per vajza te reja me shumice dhe pakice me cmime te ndryshe dhe produkte te ndryshme. Cmimet vazhdojne nga 10 euro e siper. Tel: +447426929240

Postuar Dec 09, 2011  tek Veshmbathje
€0.00
Tirane

xhinse per femra ne shitje vetem 20 euro dhe kualitet shum i mire. kontaktoni ne numer tel ose dergoni text +447426929240

Postuar Dec 09, 2011  tek Veshmbathje
€0.00
Go to top