Refine your search

Vlore

Shesim toke ne dhermi me siperfaqe 200m2 me dokumenta te regullta numer telefoni 0699162954.

Postuar Aug 10, 2017  tek Te tjera
€1.50
Tirane

Laptop Pacard Bell Model ZA8, Ekran 11.6inc, Procesor Dual Core Athlon L110 , RAM 2GB , HDD 320 GB , Ngjyra: E kuqe. Ne gjendje pothuaj si i ...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

iPad i ri. Prodhim origjinal apple i sjelle nga USA, ne kuti, me te gjitha aksesoret, ne qese te pa nxjerra ndonjehere, 4G, 16Gb, me sim card. ...

Postuar Jul 25, 2017  tek Telefona, PDAs
€390.00
Tirane

Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7. Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be was...

Postuar Jul 25, 2017  tek Pjese kompjuterash
€15.00
Tirane

Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria. praktik dhe i lehte ne mbajtje, paramet...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€255.00
Shqiperi

Phone 5s i sjelle nga USA. Punon me cdo lloj karte Ne gjendje perfekte, Me garanci Cmimi 22 900 lek i diskutuar ne me te m...

Postuar Jul 25, 2017  tek Telefona, PDAs
€173.00
Tirane

Laptop HP 250 G3 15.6inc, Intel Core i3-4005U, 4Gb ram, Hdd 500Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 820M 2 Gb, Ne gjendje perfekte pothuaj ...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€290.00
Tirane

Laptop i ri i sjelle nga Zvicra, Lenovo Ideapad 100-12IBY , Ekran 15.6 '' , Procesor Dual core Intel N2840 2,16 Ghz , Memory RAM 4 Gb HDD 500 G...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€275.00
Tirane

Laptop Samsung NP-R540 ,i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte. Procesor core i7 Ekran 15.6 inch, RAM 4 Gb , HDD 500 Gb , Karta Grafike...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design: Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005, Disqe dopio mjaft rezi...

Postuar Jul 25, 2017  tek Bicikleta ne shitje
€220.00
Tirane

Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1115ez, Procesor Dual Core U2300, RAM 2Gb, Hdd 200Gb, Web Cam,11.6", Wireless, Ngjyra e Bardh dhe metalixato,...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€210.00
Tirane

Laptop i ri, i sjelle nga USA, HP Pavilion DM4: Ekran 14 inch , Procesor Intel Core i5 2.4 Ghz , RAM 4 Gb ,HDD 320 Gb , Intel HD Graphics , Fi...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€430.00
Tirane

Laptop Samsung NP-R540, ne gjendje perfekte, i sjelle nga Gjermania. Ekran 15.6 inch , Procesor Intel Core i7 Ghz , RAM 4 Gb , HDD 500 Gb, Kar...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

Iphone 5c , ne gjendje perfekte, origjinal i sjelle nga USA, 16 Gb, Bluetooth , Wireless , GPS , ngjyra e bardhe me karikues origjinal. ​ ...

Postuar Jul 21, 2017  tek Telefona, PDAs
€132.00
Tirane

iPad i ri, ne kuti, bashke me te gjitha aksesoret, origjinal i sjelle nga usa, punon me cdo lloj karte, 4G, Memoria16Gb, 10inc, me garanci. Cmi...

Postuar Jul 21, 2017  tek Telefona, PDAs
€350.00
Tirane

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e t...

Postuar Jul 21, 2017  tek Pjese kompjuterash
€19.00
Tirane

Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop: DDR 1Gb 7 Eur, DDR2 1Gb 6 Eur, DDR 3 2Gb 12 Eur, DDR3 4Gb 25 Eur, hdd 750 G...

Postuar Jul 21, 2017  tek Pjese kompjuterash
€6.00
Tirane

Flesh disk SanDisk 8GB, i ri, ne amballazh sic vjen nga fabrika, i sjelle nga gjermania, disponojme sasi te konsiderueshme. Cmimi per 1 cop 700 ...

Postuar Jul 21, 2017  tek Pjese kompjuterash
€5.00
Tirane

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inch, Wireless, Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi ...

Postuar Jul 21, 2017  tek Kompjutera
€170.00
Tirane

Hardisk SSD Kingston/SanDisk/Toshiba 240Gb, i ri, i pa hapur ndonjehere nga kutia, sic ka ardhur nga fabrika, 3-vjet garanci nga prodhuesi. Cmim...

Postuar Jul 21, 2017  tek Pjese kompjuterash
€97.00
Go to top