Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Inxhinier

€0.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi, Mekanik, Kriteret e kerkuara: 1. Diplome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Asistent Menaxher Blerjesh

€0.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent Menaxher Blerjesh Kriteret e kerkuara: 1. Diplome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Inxhinier Mekanik. Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Inxhinieri Mekanike 2-Te kene...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR

€400.00  | Shqiperi
Postuar Jun 04, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR lajmrohu ne viber vetum zonje me provoj 0041763796620

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Menaxher blerje-shitje

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune Menaxher blerje-shitje Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Menaxhim 2-Te kete njohuri kompjuterike shume te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Financier/e

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Financier/e Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Finance 2-Te kene njohuri kompjuterike te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkohen agjent terreni ne fushen e tregut imobiliar!

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Tregti, Shites

Homeplus Albania po rekruton kandidatë për profilin e agjenteve imobiliar në tregun e pasurive të patundshme. Detyrat 1. Gjetja dhe identifikimi i pronave ne treg si dhe sigurimin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kujdesje per femije france

Shqiperi
Postuar May 30, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kemi 2 femije 5 dhe 3 vjec dhe kerkojmnje zonje/zonjushe per kujdesin e tyre gjate orareve te punes 6 ore ne dite max 5 here ne jave,gjate muajve korrik gusht.per detaje me te hollsishme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare

Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Zyre, Mgr, Recepsion

Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive te paluajteshme, eshte ne kerkim te nje konsulente imobiliare. Ne ju sigurojme nje ambient pune mjaft...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Multiservis Center kerkon te punesoje Ekonomiste

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Multiservis Center shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote. Kerkesat e pozicionit jane: •E diplomuar ne Finance/Kontabilitet •Njohuri te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Multiservis Center kerkon te punesoje Graphic Designer

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Grafik, Web Dizanje

Agjencia e Marketingut MSC shpk eshte e specializuar ne fushen e paketimit (canta dhe kuti te personalizuara Luxury), krijim Brandi, etj, kerkon te punesoje Grafik Designer:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Multiservis Center kerkon te punesoje Ekonomiste

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Grafik, Web Dizanje

Multiservis Center shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote. Kerkesat e pozicionit jane: •E diplomuar ne Finance/Kontabilitet •Njohuri te mira te gjuheve Angleze dhe Italiane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

KERKOHEN TEKNIKE TE PROCESEVE TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Programers, Kompjuter

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OPERATORET TELEFONIK NE TIRANE- CONOSCENZA ITALIAN

€0.00  | Tirane
Postuar Dec 09, 2011 tek Ndertim

Si ricercano, per nuova apertura di importante gruppo italiano, 40 operatori telefonici per la nuova sede sita in Tirana (Albania) NECESSARIA LA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA Si offre...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

restorant

€0.00  | Tirane
Postuar Feb 04, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel

Hey Nuk kam punuar asnjehewre ne restorant.. me pelqen te punoj ne restaurant.gjithmone me ka pelqyer kjo pune..jam njeri qe mesoj shume shpejt punen... jam i vemendshem, i kujdeseshem.  ...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

ofroj vend pune RECEPSIONISTE

€0.00  | Tirane
Postuar Jan 15, 2011 tek Zyre, Mgr, Recepsion

ofroj vend pune RECEPSIONISTE OFROJME VEND PUNE PER RECEPSIONISTE. KANDIDATI DUHET TE KETE MBARUAR SHKOLLEN E LARTE, TE KETE EKSPERIENCE PUNE NE KETE SEKTOR,TE NJOHE SHUME MIRE GJUHEN ANGLEZE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Punesime Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek