Refine your search

Durres

Pespa Alumin Shpk., shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit kërkon te punesoje nje person qe te kete mbaruar per gjuhe t...

Postuar Jul 25, 2017  tek Te tjera
€0.00
Tirane

ofrojme tenda me qera per dasma, stola dhe tavolina, DJ, per me shum info na kontaktoni ne nr 0682290127 ose vizitoni faqen e internetit http://...

Postuar Jul 13, 2017  tek Dasma, Fejesa
€1.00
Shqiperi

Ofrojme Cadra me qera per dasma, fejesa, dhe per organizime nga me te ndryshmet.. si dhe tavolina stola kuzhinier etj.. www.qadraperdasma.wordpre...

Postuar Jul 13, 2017  tek Turizem
Shqiperi

ofrojme Çadra me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe organizime te ndryshme, me cmimet me te mira, Çadrat p...

Postuar Jul 13, 2017  tek Dasma, Fejesa
Vlore

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jaht...

Postuar Jul 13, 2017  tek Turizem
€1.00
Shqiperi

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane Ofroj kurse private të gjuhës gjermane për të gjitha nivelet dhe për të...

Postuar Nov 19, 2011  tek Mesime, Gjuhe te huaja
€0.00
Shqiperi

Tirane ofroj bileta udhetimesh ne te gjithe boten Agjensia london express ofron bileta avioni ne te gjithe boten.te gjitha biletat jan me oferta...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Vlore

HOTEL   TOZO VLOREAddress:   Square  Isa  BoletiniRoad   Vlore-Skele , VloreTel:+355 33 2381918 Rooms /36 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PARADISE  BEACHAddress: Radhime , VloreMob:+355 69209515426 Rooms /74 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PALASA Address: Palase , Vlore Mob:+355 69207255512 Rooms /40 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   DHERMIU Address: Dhermi , Vlore Mob:+355 68220057812 Rooms /29 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL    LUCIANOAddress: Dhermi, Vloremob:+355 6824063087 Rooms /20 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL  DRYMADES Address: Kondraq , Dhermi,Vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   FLAMINGO Address:  Square  Uji  i Ftohte , Vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

Hotel VLORA Sheshi i Flamurit15 room, 38 bedTV, air conditioned, , minibar, restaurantTel 355 33 30220 / 31777

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

Hotel NEW YORKL.�Uji i Ftohte�, Rr.�Belvedere�, VloraRooms  45, Beds  100Tel. (033) 246 49, Fax. (033) 246 48; Mob. 068 203 5059 

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Tirane

Vila TAFAJ TIRANE *** Lagja 4, Rr.�Mine Peza�, Nr.86, TiranaRooms  18, Beds  30Tel. (04) 235 956, Fax. (04) 227 581E-mail: Vilatafaj@abi...

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Tirane

TIRANA INTERNATIONAL HOTEL Tirane**** Adresa: Sheshi Skenderbej 161 room, 322 bedTel.355 4 232523 Fax.+355 4 232521  

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Tirane

ROGNER HOTEL EUROPAPARK **** Bulv.�Deshmoret e Kombit�, TiranaRooms 137, Beds  274Tel. (04) 235 035, Fax. (04) 235 050E-mail: info@tirana....

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Tirane

HOTEL SHERATON ***** Sheshi �Italia�, TiranaRooms 151, Beds  302Tel. (04) 274 707, Fax. (04) 274 711, Mob.069 202 1647E-mail: reservation.Tir...

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top