Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Laptop i ri + cante 245 eur i diskutuar

€245.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa perdorur, zero ore pune lehtesisht te kontrollueshme....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop HP EliteBook core i7 cmimi 390 eur i diskutuar

€390.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop HP EliteBook HP 8560p i sjelle nga Zvicra ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, Procesor Core i7 2.8Ghz, Ram 8Gb Hdd 500Gb, 15.6 inc, Web cam, Wireless, Karikues origjinal te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Compaq Mini 120 eur i diskutuar

€120.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Compaq mini 10 inc model 700EL, Procesor dual core 2x1.6Ghz, Ram 1Gb, Wireless, Web cam, Ngjyre e zeze, Ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence. Cmimi 120 eur i diskutuar....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

laptop samsung i7, Cmimi 350 eur i diskutuar

€350.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Samsung NP-R540 , prodhim gjerman ne gjendje perfekte,. Procesor core i7, Ekran 15.6 inch , RAM 4 Gb , HDD 500 Gb , Karta Grafike ATI Radeon HD 545v e dedikuar , Wireless , Webcam....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Acer i3 + cante i sjelle nga Zvicra 270 eur i diskutuar

€270.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Acer E1-571 , i sjelle nga Zvicra, bashke me canten, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri. Procesor Core i3 2.4Ghz, Ram 4 Gb, Hardisk 500Gb, Ekran 15.6 inc. Cmimi 270 eur i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Asus i ri + cante 270 eur

€270.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop i ri Asus X55U Model : X55U-SX007DU bashke me cante, Procesor AMD Dual-Core C60 , RAM 4 GB , HDD 320 GB , DVDWriter, Karta Grafike AMD Radeon 6290 total graphic 1152Mb, 15.6 inc,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop PacardBell 11.6inc 320Gb hdd 190 eur i diskutuar

€190.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Pacard Bell Model ZA8, Ekran 11.6inc, Procesor Dual Core Athlon L110 , RAM 2GB , HDD 320 GB , Ngjyra: E kuqe. Ne gjendje pothuaj si i ri, mjaft i paraqitshem. I sjelle nga Zvicra....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kompjuter Fujitsu Siemens, Cmimi 140 euro I diskutuar

€140.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Kompjuter Fujitsu Siemens Cpu Dual Core 5600+, Ram 4Gb, Hdd 320Gb, DVDWriter, Mouse, Tastiere, Ekran 17incH, Ne gjendje perfekte. Cmimi 140 eur. Cel 0675299998

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop HP i3 graf 2Gb 290 eur i diskutuar

€290.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop HP 250 G3 15.6inc, Intel Core i3-4005U, 4Gb ram, Hdd 500Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce 820M 2 Gb, Ne gjendje perfekte pothuaj si i ri Cmimi 290 Eur i diskutuar. Cel...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop i ri i sjelle nga Zvicra 275 eur i diskutuar

€275.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop i ri i sjelle nga Zvicra, Lenovo Ideapad 100-12IBY , Ekran 15.6 '' , Procesor Dual core Intel N2840 2,16 Ghz , Memory RAM 4 Gb HDD 500 Gb , Intel HD Graphics , WiFi , Webcam ,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop i ri nga Austria ultra slim 14inc + cante 255 eur i diskutuar

€255.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria. praktik dhe i lehte ne mbajtje, parametra mjaft te mira per cdo lloj perdorimi, procesor...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Samsung i7 350 eur i diskutuar

€350.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Samsung NP-R540 ,i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte. Procesor core i7 Ekran 15.6 inch, RAM 4 Gb , HDD 500 Gb , Karta Grafike ATI Radeon HD 545v e dedikuar , Wireless ,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop i ri i5 i sjelle nga USA 430 eur i diskutuar

€430.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop i ri, i sjelle nga USA, HP Pavilion DM4: Ekran 14 inch , Procesor Intel Core i5 2.4 Ghz , RAM 4 Gb ,HDD 320 Gb , Intel HD Graphics , Fingerprint , Wireless , WebCam, Design mjaft i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Samsung i7 350 eur i diskutuar

€350.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop Samsung NP-R540, ne gjendje perfekte, i sjelle nga Gjermania. Ekran 15.6 inch , Procesor Intel Core i7 Ghz , RAM 4 Gb , HDD 500 Gb, Karta Grafike ATI Radeon HD 545v 512 Mb dedikuar,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop HP 11.6inc 210 eur i diskutuar

€210.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1115ez, Procesor Dual Core U2300, RAM 2Gb, Hdd 200Gb, Web Cam,11.6", Wireless, Ngjyra e Bardh dhe metalixato, Super i paraqitshem. Cmimi 210 eur i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shes kompjuter apple i ri

€0.00  | Tirane
Postuar Nov 19, 2011 tek Kompjutera

  Shes kompiuter apple, eshte i ri ne pako nuk eshte perdore asnje here. Arsyja per shitje eshte se kam 2 cope dhe njeri nuk me lypet. Kompjuteri asht Apple iMac 4 GB RAM - 2.5 GHz - 500 GB...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Kompjutera Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek