Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Hardisk SSD Kongston/SanDIsk/Toshiba 240Gb, 97 eur

€97.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Pjese kompjuterash

Hardisk SSD Kingston/SanDisk/Toshiba 240Gb, i ri, i pa hapur ndonjehere nga kutia, sic ka ardhur nga fabrika, 3-vjet garanci nga prodhuesi. Cmimi 13 000 lek ose 97 eur. Cel 0665605053

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tasteire e re profesionale A4 Tech X7 15 eur e diskutuar

€15.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Pjese kompjuterash

Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7. Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be washed" qe mund edhe te lahet me uje dhe nuk ka asnje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop Acer i3 + cante 270 eur i diskutuar

€270.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Pjese kompjuterash

Laptop Acer E1-571 , ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, bashke me canten. Core i3 2.4Ghz, Ram 4 Gb, Hardisk 500Gb, Ekran 15.6 inc. Cmimi 270 eur i diskutuar. Cel 0684209382

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Pjese kompjuterash Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek