Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Kam Per Shitje Nje Celular

€400.00  | Shkoder
Postuar Jun 25, 2015 tek Kamera, Aparate

Kam per shitje 1 celular HTC desiere hd.Me kamera high definicion 720p shume ne gjendje te mire pune .Kush te jete i ineresuar te telefonoje qe ta shikojne.Cmimi ehte i diskutueshe me beni nji...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

ORË SPIUNE ME KAMERA, REGJISTRIM 4GB

€40.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Kamera, Aparate

ORË SPIUNE ME REGJISTRIM FIGURE ZE ,MEMORIE E BRENDESHME 4 GB, CILESI FIGURE SHUM TE MIRE E RE DHE SHUM E BUKUR, REGJISTRIMI SHKON DERI NE 1 ORE PA NDERPREJE. Cel. : 0694707561 EMAIL...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet..Kamera SONY Handycam dizhitale

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Kamera, Aparate

Kamera Sony Handycam dixhitale me te gjith aksesoret, dy bateri karikues baterie, karikues kamera, tre kaseta, kabull usb tv dhe kembalec. Ne gjendje prefekte eshte blere ne Vien, Austri prollim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Panasonic LUMIX® GF3K 12.1 Megapixel Compact System Camera 3X 14-42 mm Standard Zoom Lens Kit – (importuar ne gjendje te re nga US)

€400.00  | Tirane
Postuar Jun 25, 2015 tek Kamera, Aparate

http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-GF3KK - DSLR-Like Image Quality, Features, and Lens Options - Ultra Compact System Camera Body with Built-in Flash (7.83oz) - Intuitively Easy – 3.0″...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION!!!!! Paisje Laboratori

€3,000.00  | Durres
Postuar Jun 23, 2015 tek Kamera, Aparate

Shiten paisjet e nje laboratori KLINIK-BIOKIMIK-BAKTERIOLOGJIK, ne gjendje shume te mire pune. Firme gjermane.shiten edhe pjese te vecanta, ku perfshihen spektrofotometer, mikroskop, termostat,... Etj

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm, Cmimi 1.000 Euro .:

€0.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm, Cmimi 1.000 Euro Shes aparat fotografik Nikon D90 12.3MP DX-Format CMOS Digital SLR Camera with 18-105 mm....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes fotokamera - codak easy share-p880 - 20.000 leke .:

€200.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes fotokamera - codak easy share-p880 - 20.000 leke fotokamera - codak easy share- p880 - objektiv: - 24-140mm - megapixels:- 8.0mp - optical zoom:- 5.8x aksesoret:- - bateri...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Aparat Fotografik 5D Mark 2 1.700 Euro .:

€1,700.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Aparat Fotografik 5D Mark 2 1.700 Euro Shes aparat fotografik Canon 5DMark 2, me objektiv 24-70 F2.8 karikues me 3 Bateri. Aparti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Aparat fotografik PENTAX ESPIO 200 8 Leke .:

€200.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Aparat fotografik PENTAX ESPIO 200 8 Leke Aparat fotografik pentax espio 200 i ardhur nga ANGLIA pak i perdorur me manual perdorimi lente 48mm-200mm,Autofocus cdo 2 sekonda...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Okazion shes Video Kamera Samsung - 10.000 Leke. .:

€100.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, Okazion shes Video Kamera Samsung - 10.000 Leke. Shes Video Kamera Samsung VP-D381. Shume pak e perdorur. Me te gjithe aksesoret e nevojshem. Me cilesi te larte filmimi. Çmimi...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Kamera 3D e Re 170 Euro .:

€170.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Kamera 3D e Re 170 Euro DXG DVX5F9 Full HD videokamera 3D. E re, ne kuti. Informacione Shtese • 3.2" ekran është 3D pa syze Kështu që ju mund të shihni menjëherë se...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Canon EOS 650D w/ EF-S 18-135 mm IS STM Lens Kit, i ri ne kuti, Cmimi 750 Euro .:

€750.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Canon EOS 650D w/ EF-S 18-135 mm IS STM Lens Kit, i ri ne kuti, Cmimi 750 Euro Shes aparat fotografik Canon EOS 650D w/ EF-S 18-135 mm IS STM Lens Kit, i ri ne kuti. Advanced image...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Samsung MV800 MultiView Digital Camera (Black) .:

€155.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Samsung MV800 MultiView Digital Camera (Black) Samsung MV800 MultiView Digital Camera (Black) ==> cmimi 155 euro 16.1Mp Resolution 3.0" Tilt LCD Touch Screen 26mm Wide Angle...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Samsung MV800 MultiView Digital Camera (red) .:

€155.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Samsung MV800 MultiView Digital Camera (red) Samsung MV800 MultiView Digital Camera (red) ==> cmimi 155 euro 16.1Mp Resolution 3.0" Tilt LCD Touch Screen 26mm Wide Angle Schneider...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Aparat kundra ujit - Fujifilm Finepix XP30 (portokalli) 145 Euro .:

€0.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Aparat kundra ujit - Fujifilm Finepix XP30 (portokalli) 145 Euro Fujifilm FinePix XP30 Digital Camera (Orange) 14-Megapixel Resolution 2.7" Anti-Reflective, High-Contrast LCD 5x...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Kamera S-VHS Panasonic M9000 500 Euro .:

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Kamera S-VHS Panasonic M9000 500 Euro Shes Kamera Panasonic S-VHS M9000 ne gjendje shume te mire bashke me baterine origjinale dhe bateri rezerve.Eshte rasti i mire per personat qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Canon SX150 ( RED) 159 Euro .:

€0.00  | Tirane
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Tirane, shes Canon SX150 ( RED) 159 Euro Canon PowerShot SX150 IS Digital Camera (Red) 14.1Mp Resolution 3.0" LCD Screen Genuine Canon 12x Zoom Lens DIGIC 4 Image Processor 720p HD Video...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Canon SX40 348 Euro 0:

€340.00  | Durres
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Durres, shes Canon SX40 348 Euro Canon Powershot SX40 HS + 8 GB Digital Memory Card ==> cmimi 348 euro 35x Zoom Lens (24-840mm Equivalent) 12.1MP High Resolution CMOS Sensor 2.7" Wide...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Korce, shes shiten 0 Leke .:

€0.00  | Korce
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Korce, shes shiten 0 Leke Shiten keto artikuj: tamron 18-200 10000 Lek Canon 55-250 15000 Lek Canon 80-200 5000 Lek Canon 50mm f1.4 12000 Lek Ipad 1 Wi fi + 3G 35000 Lek Nokia E90 20000...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Librazhd, shes SONY VX 2100 mini DV 1.600 USD .:

€160.00  | Librazhd
Postuar Jun 14, 2015 tek Kamera, Aparate

Librazhd, shes SONY VX 2100 mini DV 1.600 USD SHITET KAMERA BASHKE KARIKUES DHE 2 BATERI..PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT.. Cel. : 0665657570

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Kamera, Aparate Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek