Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Kam Per Shitje Nje Celular

€400.00  | Shkoder
Postuar Apr 16, 2014 tek Kamera, Aparate

Kam per shitje 1 celular HTC desiere hd.Me kamera high definicion 720p shume ne gjendje te mire pune .Kush te jete i ineresuar te telefonoje qe ta shikojne.Cmimi ehte i diskutueshe me beni nji...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kamera SONY Handycam dixhitale

€300.00  | Tirane
Postuar Apr 16, 2014 tek Kamera, Aparate

Kamera Sony Handycam dixhitale me te gjith aksesoret, dy bateri karikues baterie, karikues kamera, tre kaseta, kabull usb tv dhe kembalec. Ne gjendje prefekte eshte blere ne Vien, Austri prollim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Panasonic LUMIX GF5K 12.1 Megapixel

€400.00  | Shqiperi
Postuar Apr 16, 2014 tek Kamera, Aparate

http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-GF5KK - Class Leading Fast Auto Focus - Automatically Recommends Creative Effects with Guides - Widest Range of Interchangeable Lens Available -...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

EuroMercedes-Benz Clk Viti 1997

€3,600.00  | Tirane
Postuar Apr 14, 2014 tek Kamera, Aparate

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Sherbimet i jane kryer rregullisht, eshte me dokumenta te rregullta, Targa TR xxxx P . Sallon Meshine e zeze, Sedilje elektrike me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Aparat fotografik Nikon D7000 18-105 VR Kit

€1,000.00  | Tirane
Postuar Apr 14, 2014 tek Kamera, Aparate

SHES Nikon D7000 18-105 VR Kit APARATI ESHTE JASHTEZAKONISHT SHUME PAK I PERDORUR. MUND TE THEM ESHTE NJELLOJ SI I RI. SHITET SEPSE NUK E PERDOR. NUK KA ASNJE LLOJ GERVISHTJE APO PROBLEMI VJEN...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Canon EOS Rebel T3

€500.00  | Tirane
Postuar Apr 14, 2014 tek Kamera, Aparate

12.2MP APS-C CMOS Sensor 18-55 EF-S Lens Included SD/SDHC/SDXC Memory Card Slot DIGIC 4 Imaging Processor 2.7″ Clear View LCD 720p HD Movie Mode 100-6400 ISO Compatible with Canon EF and...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

KAMERA VEZHGIMI (Tirane)

Tirane
Postuar Apr 10, 2014 tek Kamera, Aparate

KAMERA VEZHGIMI 1 DVR 4 CH 4 CAMERA DOOME 1 MONITOR 1 HDD 1 USHQIS 100 METRA KABLL Tel : 0693944366 Cmimi : 400

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Canon EOS 6D Body

€1,999.00  | Tirane
Postuar Apr 09, 2014 tek Kamera, Aparate

20.2 Megapixel Full-Frame CMOS Sensor The EOS 6D features a newly developed Canon Full-Frame 20.2 Megapixel CMOS sensor for high resolution, perfectly detailed images delivered with incredible...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Panasonic LUMIX® GF3K 12.1 Megapixel Compact System Camera 3X 14-42 mm Standard Zoom Lens Kit – (importuar ne gjendje te re nga US)

€400.00  | Tirane
Postuar Apr 09, 2014 tek Kamera, Aparate

http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-GF3KK - DSLR-Like Image Quality, Features, and Lens Options - Ultra Compact System Camera Body with Built-in Flash (7.83oz) - Intuitively Easy – 3.0″...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Panasonic LUMIX® GH2K 16 Megapixel Compact System Camera 3X 14-42 mm Standard Zoom Lens Kit – (importuar ne gjendje te re nga US)

€999.00  | Tirane
Postuar Apr 09, 2014 tek Kamera, Aparate

http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-GH2KK - 14-42mm Kit - Advanced Compact Hybrid (Still/Video) Mirror-less DSL Micro Body (16.05 Megapixels) - 3X Lens Kit (14-42mm F3.5-5.6 ASPH. / MEGA...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Canon PowerShot ELPH 520 HS Digital Camera – importuar nga USA ne gjendje te re

€249.00  | Tirane
Postuar Apr 09, 2014 tek Kamera, Aparate

10.1MP 1/2.3″ CMOS Sensor 28-336mm Equivalent UA Lens 12x Optical & 4x Digital Zoom 3.0″ PureColor LCD Display DIGIC 5 Image Processor & HS System Hybrid, Optical & Intelligent IS Full HD...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Panasonic LUMIX® GH2K 16 Megapixel

€700.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Kamera, Aparate

http://shop.panasonic.com/shop/model/DMC-GH2KK - 14-42mm Kit - Advanced Compact Hybrid (Still/Video) Mirror-less DSL Micro Body (16.05 Megapixels) - 3X Lens Kit (14-42mm F3.5-5.6 ASPH. / MEGA...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Aparat Fotografik FujiFilm FinePix S9500 Zoom 28-300

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 08, 2014 tek Kamera, Aparate

Aparat Fotografik FujiFilm FinePix S9500 Zoom 28-300 Shitet Aparat Fotografik FujiFilm FinePix S9500 zomm 28-300. I perdorur pak, ne gjendje shume te mire. Karakteristikat: 9 mega pixel. Sensor...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Aparat Fotografik Samsung

€0.00  | Tirane
Postuar Apr 06, 2014 tek Kamera, Aparate

Aparat Fotografik Samsung Shitet Aparat Fotografik Samsung i perdorur, funksional ne gjendje shume te mire. Karakteristikat Samsung Slim Zoom 145s 35 mm Film Camera 38-145mm Varioplan...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes aparat satelitor GPS -GARMIN -

Tirane
Postuar Apr 05, 2014 tek Kamera, Aparate

shes aparat satelitor GPS -GARMIN - KREJTESISHT I PA PERDORUR,SHERBEN PER PROFESIONISTE TE SPORTEVE TE NDRYSHME SIDOMOS ALPINIZMIT APO EDHE EKSPEDITA E ESKURSIONISTE. KA LIDHJE SATELITORE PER...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

oferte APARAT PER ZBULIM METALESH TE CMUAR 55.000 Leke

Tirane
Postuar Apr 05, 2014 tek Kamera, Aparate

PER ARSYE MOSPERDORIMI, SHITET APARAT PER KERKIMIN E TE GJITHE LLOJEVE TE METALEVE. TEKNOLOGJIA QE PERDOR KY APARAT ESHTE AJO ME E FUNDIT, ME IMPULSE. KA NDJESHMERI TEPER TE LARTE. NJE MONEDHE TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

CANON IXUS II APS -APARTAT FOTOGRAFIK-I PAPERDORUR......

Tirane
Postuar Apr 01, 2014 tek Kamera, Aparate

CANON IXUS II APS, ALSO CALLED IXY-320 AND ELPH-2 SHES NJE APARAT FOTOGRAFIK(BASHKE ME BATERINE )TE MARKES CANON NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE ESHTE PERDORUR FARE PAK….2-3 HERE. JEPET BASHKE ME...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kamera Canon XL1S 3ccd.

€750.00  | Lezhe
Postuar Mar 29, 2014 tek Kamera, Aparate

Shes nje kamera Canon XL1S 3ccd +3bateri...ne gjendje shum te mire.... Cmimi 750 Euro. Emri: Ridvan Telefon: 0693067999

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Rutera Adsl dhe Adsl2 1 Leke

Tirane
Postuar Mar 29, 2014 tek Kamera, Aparate

cmimet fillojne nga 3.000 deri ne 10.000 lek te reja. encore ENDSL-A2+WIGX2 3500 leke te reja Trendnet TEW435BRM 3000 lek te reja adsl ruoter + voip 10.000 lek te reja

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Aparat per matjen e sinjalit digital tokesor

Tirane
Postuar Mar 29, 2014 tek Kamera, Aparate

Nje mjet i mire dhe i domosdoshem per te gjithe montuesit e antenave SATLINK WS6905 Digital TV DVB-T Terrestrial Signal Finder Meter Main Function: - Frequency range: 46MHz - 870 MHz(SATLINK...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Blerje & Shitje : Kamera, Aparate Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek