Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #15620
€35,000.00

Apartament ne shitje ne Shkoder

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 7362
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Siperfaqja: 70 m2
1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon
Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet sebashku me te gjitha mobiljet,
apartamenti eshte me hipotek edhe me te gjitha dokumentat te rregullta.
Per informacione kontakto homeshkoder@gmail.com


Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€46,000.00
€50,000.00
Go to top