Refine your search

Tirane

Buze rruge ne zonen e 21 Dhjetorit, shitet ambjent komercial, kati 0. Ka siperfaqe hipotekore prej 77 m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Ka...

Postuar May 21, 2018  tek Te tjera
€238,700.00
Korce

Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel. Nde...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Durres

Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhir 2. Sharre Disk 3. Granulator 4. Copetues ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
Tirane

Dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
Korce

Zona/Rruga : para Bashkise Korce Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pers...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Ap 2+1, 93m shiten me 700€m2 &28mverande shiten me 200€m2. Totali 70700€. 120m2. I mobiluar me hipoteke e ashensor. Mbrapa fakultetit te mjekesise...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€70,700.00
Tirane

Tavoline stafi per zyra, me kembe dopio melamine, me veshje anesore pleastike, syprina dopio MTF e plastifikuar, mjaft e paraqitshme, permasat e sy...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
Tirane

Tavoline druri Italiane, per zyre drejtuesi, mjaft e paraqitshme, permasat e syprines 180 cm x 94 cm, lartesia 75 cm, tre sirtare ne krahun e majte...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
Tirane

“Produkt i sugjeruar per paketa familjare & zyra me 5 pajisje te cilat kane nje menaxhim qendror dhe kontroll te plote prinderor / punedhenes te p...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€29.00
Go to top