Refine your search

Durres

Shiten apartamente 1+1 okazion. Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne nga 95m2 e siper. Zgjidhni apartamentin e enderrave midi...

Postuar Oct 15, 2017  tek Te tjera
€105,000.00
Tirane

Shitet 2000 m2 toke ne Kamez, afer rruges kryesore. Toka eshte me certifikate pronesie dhe e rregullt. Toka ndodhet ne nje zone qe eshte ne zhvil...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
Tirane

Okazion Ne zonen e 21 dhjetorit ofrohet per shitje nje apartamentme siperfaqe 113.4 m2 neto, ne katin e 9 te banimit, (kati pare jane dyqane). Str...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
Tirane

Shitet Apartamenti 1+1 i kompletuar , sallon , kuzhinë . ne Laprake. ne katin e 5 . me ashensor. Pallati i ri. Ballkoni me pamje Malin e Dajtit dh...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
€40.00
Tirane

Dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar Sep 12, 2017  tek Te tjera
Tirane

traktora ne shitje traktora ne shitje, shes traktor esht i ri i vitit 2011 shitet 40,000 euro

Postuar Dec 09, 2011  tek Te tjera
€0.00
Tirane

Love Profume 40 euro  Shesim parfume origjinale ne tirane dhe gjithe shqiperine  Tel: +447426929240

Postuar Dec 09, 2011  tek Te tjera
€0.00
Tirane

Tirane shes Microsoft Office Enterprise 2010 300 Include Microsoft Office Access 2010 Microsoft Office Excel 2010 Microsoft Office Groove 2010 M...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:0...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Go to top