Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare

Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Zyre, Mgr, Recepsion

Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive te paluajteshme, eshte ne kerkim te nje konsulente imobiliare. Ne ju sigurojme nje ambient pune mjaft...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

ofroj vend pune RECEPSIONISTE

€0.00  | Tirane
Postuar Jan 15, 2011 tek Zyre, Mgr, Recepsion

ofroj vend pune RECEPSIONISTE OFROJME VEND PUNE PER RECEPSIONISTE. KANDIDATI DUHET TE KETE MBARUAR SHKOLLEN E LARTE, TE KETE EKSPERIENCE PUNE NE KETE SEKTOR,TE NJOHE SHUME MIRE GJUHEN ANGLEZE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Punesime : Zyre, Mgr, Recepsion Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek