Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR

€400.00  | Shqiperi
Postuar Jun 04, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR lajmrohu ne viber vetum zonje me provoj 0041763796620

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kujdesje per femije france

Shqiperi
Postuar May 30, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kemi 2 femije 5 dhe 3 vjec dhe kerkojmnje zonje/zonjushe per kujdesin e tyre gjate orareve te punes 6 ore ne dite max 5 here ne jave,gjate muajve korrik gusht.per detaje me te hollsishme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Punesime : Kujdesje per femijet Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek