This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/muaji. Per te organizuar nje ...

Postuar Nov 02, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane Harry Fultz. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon kuzhine...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet,ball...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane 2 Palmave. Ështe 2+1 i mobiluar, 127 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient per dyqan ne qender te Tiranes. Ambienti perfshin opsionin e parkingut per makina gjate dites. Mjaft i pershtatshem per autos...

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan me qera
€700.00
Tirane

Jepet apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu I. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, sallon kuzhine, tualet dhe dy ballkone. Apa...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira tek rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne nje aks te rendesishem te kryeqytetit, vetem pak minuta larg qendres. ...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira bar kafe prane sheshit Avni Rustemi. Bari ka nje siperfaqe prej 220m2 dhe eshte i mireinvestuar duke pasur nje klientele te rregullt....

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60 m2, tek Ish-Ekspozita. Ambienti eshte i ndare ne dy hapesira dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra...

Postuar Nov 02, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine te ndare ne tre dh...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine te ndare ne tre dh...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet Apartament me qera 2+1, 100 m2, i organizuar ne 1 Soxhorno, 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet pran...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes, eshte 95.2 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne rruge krye...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente ne shitje
€930.00
Tirane

Jepet Duplex me qera per Zyra Apo Ambjente te tjera Biznesi. Ambjenti eshte total 96 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambjente te tjera njeri 46 m2 dhe t...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane rruges Hamdi Pepa, eshte e perbere nga nje magazine dhe nje ambjent parkiming. Jepen me qera bashke po sipar deshires dhe te...

Postuar Nov 02, 2019  tek Te ndryshme
€1,650.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane "Fakultetit Ekonomik" eshte 2+1 + tarrace. Ambjenti perbehet nga 1 soxhorno, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet nder...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favorizuese per cdo Aktivitet Bizn...

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet apartament me qera 1+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i or...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe ka siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€158,700.00
Go to top