This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera Apartament 1+1+ vend parkimi tek 9Kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, shume afer rruges. Orjenti...

Postuar Jun 14, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Perash, te Isa Boletini. Apartamenti ka një sipërfaqe prej rreth 90 m² dhe ndodhet në katin e d...

Postuar Jun 14, 2018  tek Apartamente me qera
€198.00
Tirane

Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i ...

Postuar Jun 13, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2, me nje ambient gatimi te ...

Postuar Jun 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2, me nje ambient gatimi te ...

Postuar Jun 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Jus...

Postuar Jun 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€34,520.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m². P...

Postuar Jun 11, 2018  tek Apartamente ne shitje
€41,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 4-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Jun 11, 2018  tek Apartamente ne shitje
€89,600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 5-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Jun 11, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ës...

Postuar Jun 11, 2018  tek Te tjera
€780.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërj...

Postuar Jun 10, 2018  tek Te tjera
€275.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet nga nj...

Postuar Jun 09, 2018  tek Te tjera
€24,640.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rr...

Postuar Jun 09, 2018  tek Toke ne shitje
€63,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime teper cilesore. Apartamenti eshte i pabanuar m...

Postuar Jun 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€145,000.00
Tirane

Shitet dyqan me siperfaqe 100 m2 ne zonen e Vasil Shanto. Ambienti momentalisht eshte i ndare ne 3 dyqane. Ndodhet ne kat zero te nje pallati te ri...

Postuar Jun 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje ndertimi te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te bolls...

Postuar Jun 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€193,700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime teper cilesore. Apartamenti eshte i pabanuar m...

Postuar Jun 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim pallat i ri me punime teper cilesore. Apartamenti eshte i paban...

Postuar Jun 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet ambjent biznesi dupleks ne Yzberisht. Ambjenti ndodhet buze rruge. Kati i pare eshte 250 m2 dhe kati i dyte 217 m2. I veshur me vetrate ...

Postuar Jun 07, 2018  tek Te tjera
€373,600.00
Tirane

Shitet ambjent biznesi ( open space ) ne Yzberisht. Ndodhet buze rruge, i veshur me vetrate xhami dhe ka dy hyrje - dalje. Eshte i pajisur me linje...

Postuar Jun 07, 2018  tek Te tjera
€266,000.00
Go to top