This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne komunen e Parisit, prane New York, jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 6 banim, me ashensor. Organizohet nga abjenti i ndenjes dhe ...

Postuar Jul 10, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 5-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Lezhe

Zona/Rruga : Rruga Nene Tereza, Shengjin Shitet apartament ne Qender te Shengjinit 4+1 Ambjente gatimi + 2 ballkone + 2 tualete Sip totale...

Postuar Jul 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. Në një pjesë...

Postuar Jul 09, 2018  tek Toke ne shitje
€280,000.00
Tirane

ID : 082F206 Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 206 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€155,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1, ndertim I ri ne Selitet ( mbi Qendren Kristal ). Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim, i organizuar ne 1 ambjent ndenje...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

ID : 189101060 Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Bogdaneve, prane ish Samsung. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 60m2, I shtruar ne ...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

ID : 189101060 Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Bogdaneve, prane ish Samsung. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 60m2, I shtruar ne ...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Draçin, vetëm 40 m larg unazës së Perashit. Sipërfaqja e tokës është 3000 m² dhe ndodhet ...

Postuar Jul 09, 2018  tek Toke ne shitje
€390,000.00
Tirane

Ne Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me amb...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

ID : 131022060 Tirane, Japim me Qera Apartment 1+1 ne Rr. Xhorxh W Bush, prane Plaza Hotel. Apartament 1+1+1WC+Blk, me siperfaqe 60 m2, eshte I sh...

Postuar Jul 09, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me siperfaqe 68m2. Es...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 tualet,...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 66m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalezit mes ajrit te paster te pishave te detit Adriatik. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

ID : S085 Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome d...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të vjetra të qytetit, në rrugën e Gurazezëve. T...

Postuar Jul 08, 2018  tek Toke ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në zemër të qytetit të Shkodrës, pikërisht tek ish-5 Heronjtë. Ambienti ka një sipërfaqe prej ...

Postuar Jul 08, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Sarande

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte komletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kond...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente me qera
€4,000.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 08, 2018  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Go to top