This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

Jepet me qera vjetore vilë 2 katëshe në Golem rruga Dituria. Vila ofrohet e mobiluar. Ka...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Durres

OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise) Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
Durres

Shitet ambient komercial ne qender te Durresit. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 1-re shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Aug 17, 2018  tek Te tjera
€1,320,000.00
Go to top