This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 96 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo...

Postuar Sep 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një hyrje 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm, duke ofruar ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e k...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Dyqani është lehtësisht i dallueshëm në rrugën kryesore...

Postuar Sep 14, 2018  tek Te tjera
€591.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në katin e parë në qendër të qytetit. Apartamenti ofron një sallon, ...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 35...

Postuar Sep 13, 2018  tek Te tjera
€62,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 76.6 m² në katin e dytë të banimit. Apartamenti ndodhet tek ish-Shtëpia e Pionerit....

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri. Apar...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në Kryqëzimin e Degës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, duke...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent lokali të ndodhur në Pedonale. Lokali ofron një ambjent të bollshëm, ka dy banjo të kompletuara dhe është...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet nga një sallo...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 64 m² në katin e tretë dhe ndodhet tek Kinema “Millennium”. Apartamenti ofron një ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 96.7 m² në katin e pestë të banimit, të ndodhur tek shkolla “Oso Kuka”. Ap...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,020.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 64 m² në katin e tretë dhe ndodhet tek Kinema “Millennium”. Apartamenti ofron një...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€158.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65 m² të ndodhur tek shkolla “Oso Kuka”. Hyrja ndodhet në katin e pestë t...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€35,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur tek Truma. Ambjenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Ndod...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€158.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m² në katin e dytë në Rus, tek Pallati me Hark. Ka një sallon, një dhomë gjumi, nj...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€142.00
Shkoder

Leshoj me qera apartament dhome e kuzhine ne qender,afer Institutit ..ne rrugen kryesore.Kati i dyte ..e mobiluar...150 mije leke ne muaj..tre muaj...

Postuar Sep 01, 2018  tek Shtepia me qera
€150.00
Go to top