This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 71m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 45m² afër Dugajeve të Reja. Hyrja ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një banjo. Ndodhet në...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€103.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 500m² të ndodhur në Shëtitoren e Molos. Prona përfshin një ndërtesë një katëshe me sipërfa...

Postuar Sep 04, 2018  tek Te tjera
€6,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 50m² në katin e katërt të banimit në Zdrale. Ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një b...

Postuar Sep 04, 2018  tek Apartamente me qera
€158.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 60 m² në katin e tretë të shtëpie private tek Rruga e Gjanë. Ka një dhomë gjumi, një banjo...

Postuar Sep 03, 2018  tek Shtepia me qera
€200.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit të një shtëpie private, tek Rruga e Gjanë. Ka një sallon,...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e dytë tek Mëhalla e Çakajve. Apartamenti është i rikonstruktuar kohët...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€150.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 68 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e ...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Shqiperi

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) Dyqan 100 metra katrore 2) Garazh/Magazinë 35 m...

Postuar Aug 30, 2018  tek Te tjera
€100.00
Go to top