This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues, jo kat i fundit. Ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2 dhom...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat me ndertim dhe punime mjaft c...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€188,640.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rruga e Kavajes, prane Ish parkut te autobuzave. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Tek Stacioni i trenit, Kompleksi Usluga, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti i pershtatur per bar kafe, lokal, me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne...

Postuar Sep 14, 2018  tek Te tjera
€400.00
Tirane

Tek Stacioni i trenit, Jepet me QIRA apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 3 d...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shite apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. "Myslym Keta". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 52.8m2. Eshte ne...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

SUPER CMIM ne Fiori di Bosco. Apartamente me tipologji te ndryshme. Kontaktoni +355672049700 Nxitoni ..... nxitoni ..... nxitoni.

Postuar Sep 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,620.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selita e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 104m2, i shtruar ne parket, ndo...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizohe...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€280.00
Tirane

Tek 9-katesheti, prane Poliklinikes Qendrore Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri 11-katesh. A...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Tirane

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizo...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€280.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallati ri, ndertuar rreth vitetve 2000 me punime teper cilesopre. Ka s...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 afer Stacionit Trenit, tek Prokuroria e Tiranes. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat te 9-te, me siperfaqe 120m2. E...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 82m2. Eshte ne g...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

jepet me qera super apartament luksoz ne nje nga zonat me te mira te Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat 5-te, ka planimetri 3+1 me nje siperfaqe t...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,200.00
Tirane

Shitet super apartament luksoz tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicionur ne kat te 4-te, pallat i ri me orientim nga Lin...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€1,300.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit. Apartament duplex 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 180m2 i...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€850.00
Go to top