Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes, Rr. "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me punime cilesore dhe te mire admin...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës. Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1. ...

Postuar May 23, 2018  tek Te tjera
€357.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m²...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duk...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në katin e parë të banimit. Apart...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjehere e disponueshme dhe e persh...

Postuar Jun 23, 2018  tek Toke ne shitje
€34,400.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane

Apartamenti i ri SIP 114m2,i sapo perfunduar,ka nje oraganizim : soxhorno,2 dhoma gjumi,2 ballkone ,2 banja Pamja eshte jug-lindje,Apartamenti esh...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,700.00
Tirane

Apartamenti ka nje sip.105m2,ndodhet ne nje kompleks te ri i sapo ndertuar shume modern,me termoizolim,me sistem kamera sigurie,lulishte ,parkim ne...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€57,750.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 i ri . Sip 66.3m2.me Ashensore,ka nje organizim 1 soxhorno,1 dhome gjumi. aneks,ballkon.zona afron llojshmeri aktivitetesh C...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1 me Sip 135 m2,ndodhet ne nje pallat te ri 8 katesh sapo ka perfunduar,me ashensor.Kati i 5.Ka nje organizim shume komod :1 so...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 98 m² të ndodhur në Melgushë. Shtëpia është një-katëshe me dy dhoma gjumi. Truall...

Postuar Jun 22, 2018  tek Shtepia ne shitje
€31,645.00
Tirane

Jepet me qira, apartament 2+1. Organizohet nga ambjenti ndenjes dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Orientimi Jug - Lindje ben qe...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 252101075 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i s...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 602031089 Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Big Market. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 89 m2, i shtruar ne pa...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Aktualilsht ne gjendje pune dhe jepet totalisht i mobiluar. SIperfaqe brendshme 65m2 dhe veranda 60m2. Per me shume informacion, apo nje vizite...

Postuar Jun 22, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

ID : 1627071100 Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr.Myslym Shyri, prane BKT. Ambienti me siperfaqe 100 m2 eshte e organizuar ne 1 hapesire...

Postuar Jun 22, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë-arë me sipërfaqe 9 dynym. Prona ndodhet në Melgushë. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 5...

Postuar Jun 22, 2018  tek Toke ne shitje
€35,601.00
Go to top