This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 92 m², të ndodhur në katin e dhjetë, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ka një kuzhinë...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjen...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ne Mezez, 500m larg Top Channel, shitet toke me siperfaqe 6100 m2. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 60 euro / m2 Per me shume info apo nje...

Postuar Oct 15, 2018  tek Toke ne shitje
€366,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat 60 m² janë banesa dhe 40 m² oborr. Shtëpia ndodhet te...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€59,000.00
Tirane

Ne Rr. Ferit Xhajko, prane Medresese, Jepet me Qira Apartament 2+1 per Banim. Apartamenti me nje siperfaqe 108 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim o...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tuale...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne Qender. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€900.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne zonen e bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe te bollshme prej 170m2...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 te Teatri “Migjeni”. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të banimit dhe ka një sipërfaqe totale pr...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€116,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhi...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në sheshin “Rus i Madh”, rruga “Mart...

Postuar Oct 12, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Tek Zogu i Zi, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planim...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€580.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e tretë t...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planim...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€580.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues me siperfaqe 53.6m2. Ka ne perberje 1 dhome gjumi,...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€34,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 luksoz tek Qendra Nobis shume prane Liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat shume mire i ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te pallat ekzistues, me siperfaqe 51.9m2. Eshte i organizuar ne 1 dho...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres

OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise) Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE...

Postuar Oct 12, 2018  tek Te tjera
Go to top