Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kate prane Kompleksti Dinamo. Vila ka siperfaqe totale 540 m2 e perbere nga 3 kate. Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 soxho...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3,000.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Rr. e Dibres me siperfaqe 75 m2. Ndodhet ne katin zero dhe ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sher...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€375.00
Shkoder

Nxitoni të bëni tuajat apartamentet 3+1, 2+1 dhe 1+1 në rrugën “Edith Durham”, përballë hotel “Tradita”, mjaft afër qendrës së qytetit. Për leht...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e Ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rr. Ymer Kurti. Ndodhet ne katin zero me siperfaqe 25 m2. Ka hapesire funskionale per sherbim biznesi .Cmimi i favorshem. Pe...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne zonen e Liqenit te Thate. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me punime teper cilesore, te pajis...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€550.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri drejt perfundimit dhe ka nevoje per puni...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Ndodhet ne kat te 2-te ne pallat te ri me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 87m2 te org...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet lokal ne zonen e Bllokut. Lokali ndodhet ne aksin qendror te Bllokut mjaft te preferuar, me levizje te madhe te njerezve. Lokali ka nje sipe...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€950,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati kater katesh. Ka siperfaqe 140m2 te organizura ne 3 d...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati kater katesh. Ka siperfaqe 140m2 te organizura ne 3 d...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Shkoder

Apartamentet ofrohen për ju në një godinë rezidenciale 4-katëshe me nga 9 banesa secili, si dhe garazh në katin nëntokësor. Nxitoni të na kontak...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të nje pallati me adresë: bulevardi “Skënderbeu”, në krah të kinemasë "Millennium". Dyqa...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e dytë të nje pallati me adresë: sheshi “2 Prilli”, rruga "Vilson". Dyqani gëzon një sipërfaqe p...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për ju një apartament luksoz 2+1 në shitje në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Shkodrës: në Parrucë, në qendër. Ap...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 39. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Ca...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€480.00
Malesia e Madhe

Sell 3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor. Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road. Shkoder-Hani i Hoti in Koplik, Dober.Toka villa...

Postuar Jan 05, 2018  tek Toke ne shitje
Go to top