Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 94.5 m². Apartamenti ndodhet te ish-5 heronjtë dhe është i pozicio...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ka siperfaqe 85m2, ne kat te 2-te, pallat i ri. Eshte i mobiluar ne meny...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€390.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Saukut, Rr. ” 3 Vellezerit Kondi”. Vila ka siperfaqe totale 300m2. Kati i 1-re dhe kati i 2-te ka planimetri te or...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hamit Troplini, prane Medresese. Apartament 2+1 +1WC+1blk, me siperfaqe 92 m², i shtruar ne parket, ndodh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€101,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, prane sheshit “Avni Rustemi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri. Ka siperfaqe 52.6 m2 te organizuar ne 1 dhome...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Bardhyl”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues, me orientim Jug-Lindje. Ka siperfaqe 82 m2 te ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. e Elbasanit, prane Parkut ” 7 Xhuxhat”. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 90...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Dajtit, ne Lanabregas. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 120 m2, me planimetri...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€54,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. “Reshit Collaku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, i ndertuar ne vitin 2007. Ka sipe...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 85 m2, me perberje 1 dhome...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€375.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall prej 20 dynym (20’000 m²) të pozicionuar në një zonë perfekte për ndërtim me një shtrirje të gjerë në k...

Postuar Dec 28, 2017  tek Toke ne shitje
€400,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 876 m², me vendndodhje në rrugën "Lin Delia", lagjja “Tom Kola”. Në një pjesë të trualli...

Postuar Dec 28, 2017  tek Toke ne shitje
€275,000.00
Tirane

Jepen me qera ambiente zyrash ne zonen e Bllokut me siperfaqe 1400 m2. Ambientet jane te pershtatshme dhe funksionale per aktivitete te ndryshme bi...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€11,900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe...

Postuar Dec 28, 2017  tek Toke ne shitje
€42,620.00
Shqiperi

Jepet me qera/Shitet dyqan ne Blv. “Gjergj Fishta”. Dyqani ka siperfaqe 84.7 m2, ne katin e 1-re te nje pallati. Ka hapesire te bollshme dhe persh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament me qira me një sipërfaqe 218 m² me adresë: rruga "Edith Durham", Perash (përballë karburantit). Hyrja ndodhet ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€523.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre prane zones se Presidences. Ambienti eshte apartament ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne ambinet jane kryer...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€700.00
Go to top