This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 prane UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri, ne nje nga zonat e preferuara dhe frekuentuara te Tira...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m², të ndodhur në Rus. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kush...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente me qera
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”. Apartamenti ...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

ID : 523082150 Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Dibres, prane Credins Bank. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite dh...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€126,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron dy apartamente 2+1 me qira në katin e II dhe të III të banimit me një sipërfaqe prej 120 m² dhe adresë: rruga “28 Nëntori”, P...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Vaso K...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e P...

Postuar Jul 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 1 ...

Postuar Jul 13, 2018  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Apartamenti eshte ne perfundim te pu...

Postuar Jul 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,200.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Apartamenti eshte ne perfundim te pu...

Postuar Jul 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Toka ndodhet në rrugën e Liqenit, pranë Shkodra Lake Resort. Ë...

Postuar Jul 13, 2018  tek Toke ne shitje
€31,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Pallati eshte ne faze ndertimi, me punime shume cilesore. Ka siperfaqe 60.5 m2 me nje organizim te rregu...

Postuar Jul 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,380.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total ...

Postuar Jul 12, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt dy-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në tota...

Postuar Jul 12, 2018  tek Te tjera
€490,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Porcelanit!. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe funksionale 54m2 me perberje 1 dhom...

Postuar Jul 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Tirane

ID : 591052100 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+1dhome gatimi+2WC+2bllk, me sip...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 676052150 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 2+1+1dhome gatimi+2WC+2bllk, me siperfaqe 150...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Jepet apartament me qira 2+1 ne Don Bosko. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Katin i trete, ...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€340.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e 8 të banimit. Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Materniteti i Ri. Apartament me nje siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjenti orga...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top