Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 245 m². ✅S...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€135,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2....

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Blv. Zhan D’Ark, prane Brylit. Apartament 3+1+2wc+2blk, me siperfaqe banimi 117m2, eshte i shtruar ne pllake dhe p...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient i organizuar ne 2 zyra, 1wc dhe 2 ballkone, i shtruar ne...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

🆕 OKAZION! 🆕 🆕 OKAZION! 🆕 🆕 OKAZION! 🆕 Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një njëjtin pallat të ri me adresë: sheshi “Dem...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€52,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendndodhje: Bahçallëk, rrugica përballë hotel "Ambasador". Shtëpia është një ndërtesë e re...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament modern 3+1 me një sipërfaqe prej 160 m² dhe me adresë: rruga "Studenti", pas Rektoratit. Hyrja nd...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€115,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko. Ambient i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 60m2. ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja) Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Fakultetit te Inxhinjerise. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhor...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te Banja e Vogël. Sipërfaqja e përgjithshme e ban...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€31,122.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, i shtruar ne pllake, me siperfaqe 450m2, n...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€1,350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me çmim shumë të favorshëm dhe me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te Banja e Vogël. ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€24,044.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m². ✔Cilësitë e to...

Postuar Dec 28, 2017  tek Toke ne shitje
€56,246.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok. Apartament me nje siperfaqe 124m2 ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti perbehet nga sall...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 wc dhe 1 ballkon, m...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€109,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€34,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 2 ballkone,...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€151,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohe...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€1,100.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 wc dhe 1 ballkon, m...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€93,000.00
Go to top