This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne zonen e Ali Demit, jepet me qira ambjent komercial, ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 54 m2 i organizuar me 1...

Postuar Oct 08, 2018  tek Te tjera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient me sipërfaqe 90 m² në katin e parë. Ambienti ndodhet në Rus, te pallati me hark. Ka 2 banjo dhe është i ...

Postuar Oct 06, 2018  tek Te tjera
€318.00
Tirane

Komuna e Parisit, prapa shkolles Edit Durham, Jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim. Organizohet nga nje dhome nden...

Postuar Oct 06, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron m...

Postuar Oct 06, 2018  tek Shtepia me qera
€477.00
Tirane

Shitet dyqan tek Shallvaret. Dyqani ndodhet ne katin zero me siperfaqe 37m2. Vendodhja e tij ne rruge kryesore, e ben te pershtatshem per sherbime ...

Postuar Oct 06, 2018  tek Te tjera
€111,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga rruga dhe ...

Postuar Oct 06, 2018  tek Te tjera
€397.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar...

Postuar Oct 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi, prane Hotel Doro City. Ndodhet ne kat te 11-te, me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjum...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e ...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek Lulishte 1 Maji, Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues, me siperfaqe 120m2. Eshte...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, me siperfaqe 90m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxh...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

2+1 •NE RRUGEN “GJON BUZUKU”, BRENDA UNAZES Apartament ekzistues i rinovuar 2+1+1+banjo+ballkon, sip. 80 m2, kati 3. Çmimi 75.000 Euro. Me hipote...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

1+1 •NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi 66.000 Euro. Me hipoteke •...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

•NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi 66.000 Euro. Me hipoteke

Postuar Oct 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€66,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 4+1 •PRANE FAKULTETIT JURIDIK Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2bal...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€320,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 3+1 •TE LIQENI I THATE Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. 116 (133) m2, kati 2 (pallat 5 katesh). Pamje shume e bu...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë të...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Ne rrugen e Kavajes, prane kompleksit te ambasadave, Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, pallat ekzistues. Organi...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. K...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,500.00
Tirane

Ne Astir, prane Vila L, Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe ga...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top