Refine your search

Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Raiffeisen Bank. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 90m2. Amb...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€500.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 2 ballkone,...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€151,500.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, tek Kompleksi Vizion Plus. Apartament me nje siperfaqe 100m2, organizuar nga salloni, 2 dhoma gjum...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, ne pallat te ri te ndertuar vitet e fundit me punime cileso...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS. Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m². Kati 1-re i viles organiz...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adres...

Postuar Dec 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Qelqit, Yzberisht. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€430.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Shkolles Sabaudin Gabrani. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC, me siperfaqe 62m², i sht...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€721.00
Tirane

Jepet me qera dyqan tek Rr. e Bogdaneve. Dyqani ka siperfaqe 67 m2, dhe eshte i pozicionuar ne kat zero te nje pallati te ri. Ka ne perberje 1 tual...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€375.00
Tirane

Jepet me qera dyqan tek Rr. e Bogdaneve. Dyqani ka siperfaqe 67 m2, dhe eshte i pozicionuar ne kat zero te nje pallati te ri. Ka ne perberje 1 tual...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€375.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartamenti me siperfaqe 293 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€4,300.00
Tirane

Jepen me qera ambiente per zyra ne zonen e Myslym Shyrit. Zyrat kane siperfaqe 268.7 m2 dhe ndodhen ne katin e 1-re te nje pallati i cili eshte n...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€3,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe 125 m² dhe me adresë: rruga “Martin Camaj”, te pallati me hark. Apartamenti ndodhet...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS . Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m². Kati 1-re i viles organiz...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€10.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit prane Qendres Kristal. Ambienti ndodhet ne katin zero, ka siperfaqe totale 520 m2. Es...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament prane Qendres Kristal, me sip. 100 m2, kati II, me planimetri 2+1, me 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje lokacion q...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Durresit, prane Piace-s. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 2 zyra dhe 1 wc, me siperfaqe 110m2, i s...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€800.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Durresit, prane Piace-s. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 2 zyra dhe 1 wc, me siperfaqe 110m2, i s...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€800.00
Tirane

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane ish parkut te autobuzave. Ambient me siperfaqe 48m2, I organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambi...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€124,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myrderizi. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Go to top