This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e "5 Majit". Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 83m2 qe mund te persh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në katin e katërt pranë Trumës, te sheshi “Dugajët e Reja”. Sipërfaqja e apartamentit ë...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Rruge e Dibres prane komisariatit Nr.4. Apartamenti ndodhet ne kati te 1-re pallat ekzistues, me siperfaqe 67 m2. ka ne p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€43,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 75 m² i ndodhur në kat të parë të pallatit në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. Është i shtruar...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€350.00
Tirane

Jepet me qera zyre afer zones se Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 2-te te nje ndertimi te ri te mireadministruar. Ka siperfaqe te bollshme 150m2 te ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe n...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€420,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m². Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruge e Dibres prane Komisariatit Nr 4. Apartamenti ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzsitues. Ka siperfaqe 53.7 m2 ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rr. e Elbasanit prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshm...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Apartamneti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte ne nje kat shum te mire.Ka nje organizim : koridori qe eshte i bollshem , soxhorno te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€76,000.00
Tirane

Shitet apartamenti ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek 21 Dhjetori. Sip. Bruto 128m2 ,Sip. neto 117.3 m2 . Kati 5. A...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€118,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Qendres, tek Gjimnazi "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, me siperfaqe 90.6 m2. Eshte i organzi...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajes" prane Spitalit Gjerman. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, me nje siperfaqe 90m2 qe organizohet...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Durres

Shitet ambient komercial ne qender te Durresit. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 1-re shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€1,320,000.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION L...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION L...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Tirane

Shitet nje lokal perballe shkolles PETRO NINI LUARASI (ish lokalet e riparim sherbimit) ne katin e dyte ne Tiranen e Re me Ipoteke 57 m2 .Shitet pe...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€60,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, shume mire te administruar, i pajisur me...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€2,200.00
Go to top