Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Laprakes. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate me siperfaqe totale 125m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 70 m2 dhe...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€540.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, ka siperfaqe 120 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13, pas rrugës kryesore. Hoteli ka një sipërfaqe prej 18...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€230,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar. Ka siperfaqe 108 m2, te organizuar ne ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar. Ka siperfaqe 108 m2, te organizuar ne ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te nje pallati te ri, me siperfaqe 106m2. Eshte i organi...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€190,000.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te nje pallati te ri, me siperfaqe 106m2. Eshte i organi...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€190,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat te ri. Ka siperfaqe 145 m2, ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28.4 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë të pallatit. Është i shtruar...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
Tirane

Jepen me qera ambiente zyrash me siperfaqe 293m2 prane Qendres. Ambientet ndodhen ne katin e 7-te te nje qendre biznesi. Jane te pajisura me fasada...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€3,223.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 114m...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Isuf Sokoli”, shumë afër Zdrales. Sipërfaqja e apartamentit është 55 m² d...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€27,150.00
Tirane

Ne Rr. Teodor Keko, Jepet me Qira Super Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€320.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ka sipefaqe 70m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhi...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne Rr. Petronini Luarasi, Jepet me Qira Apartament Dupleks. Dupleksi ndodhet ne katin e 1-re dhe 2-te, ku secili kat ka nje siperfaqe 200m2 ku am...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€1,450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali). Prona ka një sipërfaqe totale prej 250...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me një sipërfaqe 363.2 m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel "Viluni"). Toka ka një si...

Postuar Apr 13, 2018  tek Toke ne shitje
€21,798.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13, pas rrugës kryesore. Hoteli ka një sipërfaqe prej 187 m...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia me qera
€6,000.00
Tirane

Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadeve ne Rr. e Durresit. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka siperfaqe 46....

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Go to top