This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht ne kat te 1-re dhe te 2-te te...

Postuar Jul 04, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë me sipërfaqe 36 m². Dyqani ndodhet në kat të parë në një zonë shumë të frekuentuar. Është ...

Postuar Jul 04, 2018  tek Te tjera
€393.00
Fier

SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyq...

Postuar Jul 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në katin e tret...

Postuar Jul 04, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes prapa Kishes Katolike. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 111m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjum...

Postuar Jul 04, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ...

Postuar Jul 04, 2018  tek Te tjera
€800.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz 2+1 ne qender te Bllokut, Rr. 'Ismail Qemali". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri shume mire te ...

Postuar Jul 04, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në lagjen “Manush Alimani”. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 70 m...

Postuar Jul 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€36,450.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 03, 2018  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€240,000.00
Sarande

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletish...

Postuar Jul 03, 2018  tek Shtepia me qera
€35.00
Sarande

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletish...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€35.00
Tirane

Apartamenti eshte i pamobiluar,ka orientim lindje-jug, e rreh dielli gjith diten.ka nje organizim : soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 banja njera me dritar...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Apartamenti i ri SIP 114m2 bruto dhe 96 neto,i pa mobiluar.Aopartamenti dallohet per nje organizim dhe hapesire te rregullt.Ka nje oraganizim : sox...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€880.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Selites. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 62.7 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxho...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe ...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€299,000.00
Vlore

Zona/Rruga : Vlore, pergjate Lungomares SUPER OKAZION JEPET ME QERA DYQAN NE LUNGOMARE Me siperfaqe totale 91,5 m², kati i pare . Adresa: Vlo...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës. Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1. ...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€357.00
Vlore

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 103 m², Kati i tete. Adresa: Vlore, Ish Fabrika e Orizit, Pallat...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç. Dyqani ndodhet në katin e I...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€185,000.00
Go to top