This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet lokal tek Komuna e Parisit. ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Eshte i kompletuar me pajisjet e domosdoshme , i arreduar dhe ne gje...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€134,250.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 164m2 te organziuar ne 2 dhoma gjumi, 1 so...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e parë. Apartamenti ndodhet në qendër të Shko...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Jepet me qera apartament ne trajte duplex-i prane Pazarit te Ri, Rr. Beqir Luga. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 7-te dhe te 8-te te nje pall...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€1,600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 5-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve. Prona ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€41,087.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 5-te te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe 135 m2 qe ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me siperfaqe 68m2. Es...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 66m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalezit mes ajrit te paster te pishave te detit Adriatik. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Freskut. Dyqani ndodhet ne katin zero afer rruges kryesore, me siperfaqe 56m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme d...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, prane Restorant “Fresku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 94 m2 te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuara ne 2 dh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Hoxha Tahsim”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Ambienti ka siperfaqe totale 1350 m2 dhe te ofron mundesi ndarje perkatesisht ne 2 ambient...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€8,100.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i orga...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€94,800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 112m2, te organizuar ne 2 dhoma gju...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka s...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, punimet e te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati shume mire te organizuar dhe administruar. Te gjitha p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Go to top