Refine your search

Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient per zyre ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient per zyra, me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€15.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket...

Postuar Nov 10, 2015  tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market. Apartament 3+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndod...

Postuar Nov 10, 2015  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Tek Ali Demi, perballe fushes se sportit, shitet 2+1 kati V banim pallat 6katesh, ndertim i vitit 2001, 100m2, orientim lindje-jug-perendim, 1 taul...

Postuar Jan 16, 2012  tek Apartamente ne shitje
€0.00
Tirane

shpija ne shitje shpijat ne shitje nga  shqiperia tirana albania dhe shqiperia mund te vizitoni albania-property.com per me shume informacione.

Postuar Dec 09, 2011  tek Shtepia ne shitje
€0.00
Vlore

Vlore, jap me qera apartament (Uji i Ftoht)  Uji i FtohtDisponojm Apartamente 1+1 2+1 dhe Studio per pushimet vertore ne Zonen e Vlores Rad...

Postuar Feb 04, 2011  tek Apartamente me qera
€0.00
Go to top