This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.309262,19.4865977 Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€450.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 64.3 m2 ME CERTIFICATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.321985,19.4791737 Me siperfaqe totale 64.3m², Sh...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITET GARSONIERE E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENT I MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m² dhe ndodhet në katin e katërt të pallatit. ...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€157.00
Sarande

SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i deti...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m n...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN GARSONIERET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m ng...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkod...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€1,200.00
Durres

OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise) Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
Shkoder

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m². Vil...

Postuar Jul 03, 2018  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. "Irfan Tomini". Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri . Ka siperfaqe 121.8m2, te organizuar ne 3 dho...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 me qira me sipërfaqe 57 m² në lagjen “Vojo Kushi”. Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka një dhomë, një...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente me qera
€103.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe 123 m2 i organiz...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të ndodhur te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia. Ambienti ofron një sipërfaqe pr...

Postuar Jul 03, 2018  tek Te tjera
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m²...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit afer Qendres Kristal. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 151 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe prane Tregut Elektrik. Vila ka siperfaqe 350m2 i organizuar ne 3 kate qe lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve t...

Postuar Jul 02, 2018  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e Astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 sox...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar...

Postuar Jul 02, 2018  tek Te tjera
€396.00
Go to top