Refine your search

Malesia e Madhe

Sell 3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor. Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road. Shkoder-Hani i Hoti in Koplik, Dober.Toka villa...

Postuar Jan 05, 2018  tek Toke ne shitje
Malesia e Madhe

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adresë në zonën turistike të Thethit, Malësi e Madhe. ✔Prona k...

Postuar Dec 28, 2017  tek Toke ne shitje
€75,000.00
Go to top