This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Ne rrugen Sulejman Delvina, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, pallat egzistues. Organizohet nga ambjenti i ...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 71m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 45m² afër Dugajeve të Reja. Hyrja ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një banjo. Ndodhet në...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€103.00
Go to top