Refine your search

Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, i ndertuar ne vitin 2007. Ka sipe...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€375.00
Shqiperi

Jepet me qera/Shitet dyqan ne Blv. “Gjergj Fishta”. Dyqani ka siperfaqe 84.7 m2, ne katin e 1-re te nje pallati. Ka hapesire te bollshme dhe persh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€600.00
Go to top