Refine your search

Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, lavanderi, 2wc dhe tarrace, m...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€337,600.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Big Market. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2wc, 2 bal...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament ne kat te 6-te te nje pallati te ri prane Komunes se Parisit, ne Rr. “Bill Klinton”. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 te or...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 dhome gatimi, 2wc dhe 1 ball...

Postuar Jan 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€144,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 garderobe, 2wc dhe 1 ballko...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€187,200.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1wc, 1 verand dhe 2 ballkone, me siperfa...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2....

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Kafe Flores. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2 wc, me siperfaqe 184m2, i sht...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€1,200.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane Universitetit Europian. Apartament 2+1+2WC+2blk, me siperfaqe 108m², i shtruar ne pllake...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€112,782.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 110m2. Aparta...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane pasticeri Someg. Ambient i organizuar ne 2 hapesira dhe 2 wc, i shtruar ne plla...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Margarita Tutulani. Ambient i organizuar ne 5 zyra, 1wc dhe 1 ballkon, i shtruar ne pllake, 2 AC. Amb...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€450.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Credins Bank. Apartament 2+1+ 2Wc+ verand, i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 1 ballkon, ...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€211,500.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane pallatit te Sportit. Ndodhet ne katin zero, ka siperfaqe 100 m2 me hapesire te bollshme dhe funksionale per s...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kate prane Kompleksti Dinamo. Vila ka siperfaqe totale 540 m2 e perbere nga 3 kate. Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 soxho...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3,000.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Rr. e Dibres me siperfaqe 75 m2. Ndodhet ne katin zero dhe ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sher...

Postuar Jan 05, 2018  tek Te tjera
€375.00
Go to top