This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€61,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Lidhja e Prizerenit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te me nje siperfaqe 65m2. Eshte i organiz...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Zogu i Zi, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 9-katesh dhe orientohet nga lindja. Organizohet ...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne Blv. Bajram Curri, ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 83 m2 qe organizohen ne 3 ndarje, 1 ambient ...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€320.00
Tirane

Ne bllok, jepet me qira ambjent 1+1 i pershtatshem per banim dhe per zyre. Ndodhet ne katin e pare banim dhe me siperfaqe 60m2. Jepet vetem me kont...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€290.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate, tek Rruga Peti. Ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri 5-katesh. Ka siperfaqe te bollshme 103m2. Ka ne perb...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane

Ne zonen e Unazes se re, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti i ndodhur ne katin e 6, organizohet nga ambjenti gatim - ndenjes, nje dhome gju...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Shitet apartament ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje pallat te ri banimi ne zonen e Brrylit. Ndodhet ne kat te 7-te, me siperfaqa 103 m2. Es...

Postuar Oct 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,340.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje pallat te ri banimi ne zonen e Laprakes. Ndodhet ne kat te 8-te, me siperfaqe 72.9m...

Postuar Oct 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€56,860.00
Tirane

Jepet me qera zyre prane Drejtorise se Policise, ne Blv. "Gjergj Fishta". Zyra ndodhet ne kat te 3-te me nje siperfaqe 36m2. Eshte e organizuar ne ...

Postuar Oct 16, 2018  tek Te tjera
€200.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe 100m2 te pajisur me fasade x...

Postuar Oct 16, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Don Boskos. Apartamentet kane planimetri 2+1 dhe ndod...

Postuar Oct 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
Tirane

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjen...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ne Mezez, 500m larg Top Channel, shitet toke me siperfaqe 6100 m2. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 60 euro / m2 Per me shume info apo nje...

Postuar Oct 15, 2018  tek Toke ne shitje
€366,000.00
Tirane

Ne Rr. Ferit Xhajko, prane Medresese, Jepet me Qira Apartament 2+1 per Banim. Apartamenti me nje siperfaqe 108 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim o...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tuale...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne Qender. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€900.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne zonen e bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe te bollshme prej 170m2...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Tek Zogu i Zi, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top