This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne Blv. Zhan D'Ark" prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me orintim nga Lindja...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, prane Medreses. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane mjaft ciles...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Don Bosko. Dyqani ndodhet ne katin zero prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 122m2 qe ne brendesi organizohe...

Postuar Sep 19, 2018  tek Te tjera
€365.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€39,401.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kishes. Apartament me nje siperfaqe 120m², ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. A...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, pikëri...

Postuar Sep 19, 2018  tek Te tjera
€30,000.00
Tirane

Perballe ish Ekspozites, pallatet 1 Maji, Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambje...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e pestë. Ndodhet në zonën e Rusit, te Axhagiq. Apartamenti ka dy dhoma...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€118.00
Tirane

21 dhjetori, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ballk...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€360.00
Tirane

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ba...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 418 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ndarje, 2 tualete dhe 1 ver...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia ne shitje
€420,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 3-katëshe të ndodhur te Truma e Dugajëve të Reja. Vila ka një ndërtim shumë cilësor me një mobilim mjaft mod...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Ne bllok, rruga "Brigada VIII", Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambjentin e ga...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€750.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi prane "Ring Center". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te banim, pallat i ri mjaft mire i administruar. Ka...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme pre...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€111,200.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Stadiumit Dinamo. Ambineti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. ka siperfaqe 160m2 open space. Ka ne p...

Postuar Sep 19, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Jepet me qera shtepi private 1-kateshe ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Shtepia ka siperfaqe 140 m2 qe organizohet ne 4 dhoma, 1 koridor,...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1422 m², me vendndodhje tek ish-Poçeria. Toka është e pajisur me të gjitha dokumentat e rreg...

Postuar Sep 19, 2018  tek Toke ne shitje
€708,661.42
Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Go to top