Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. ✔Cilësitë e ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Toke ne shitje
€350,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuara ne 2 dh...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 66.7 m² në katin e tretë. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më të reja të q...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€43,355.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 89.2 m², në katin e dytë të ndërtesës me adresë te Rruga e Tafilicëve. ✅Apartam...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,060.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39 m² dhe me adresë: rruga "Dugajët e Reja", përballë Universitetit. ✔Cilësitë e dyqani...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€200.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, prane Restorant “Fresku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 94 m2 te...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m², në katin e tretë dhe me adresë në rrugën “Kolë Heqimi”, përballë spitaleve...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€63,900.00
Tirane

Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ambjent me nje siperfaqe 140m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet ne ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€345.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamenti ndodhet në Sarreq, tek ish-Shtëpia...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Komercial. Jepet Ambjent Komercial per Qira ne rrugen Don Bosko. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka h...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€1,950.00
Tirane

Tirane, Shitet Apartament 1+1 tek Rr Kavajes, perballe Kishes Katolike. Apartamenti ka nje siperfaqje 57m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pall...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€53,200.00
Tirane

Shitet Godine dhe Truall ne Vaqarr. Godine me nje siperfaqe totale 1100m2, i ndare ne dy kate dhe ne nje kat papafingo. Trualli ka nje siperfaqe p...

Postuar Apr 13, 2018  tek Toke ne shitje
€280,000.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Freskut. Dyqani ndodhet ne katin zero afer rruges kryesore, me siperfaqe 56m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme d...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Ne Rr. e Elbasanit, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ambjenti organizohet ng...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamenti ndodhet në Sarreq, tek ish-Shtëpia e ...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente me qera
€137.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Ambienti ka siperfaqe totale 1350 m2 dhe te ofron mundesi ndarje perkatesisht ne 2 ambient...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€8,100.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre afer shkolles “Edit Durham”. Ambienti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri, me siperfaqe 98 m2. Eshte i organizua...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e dytë në rrugën “Inxh.Gjovalin Gjadri”, përba...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,216.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre me siperfaqe 245m2 ne zonen e Bllokut. Ambientet ndodhen ne kat te 6-te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te frekuentu...

Postuar Apr 13, 2018  tek Te tjera
€1,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 62 m² në katin e tretë të banimit në rrugën “Adem Jashari”, tek ish-Parku. ✅Apa...

Postuar Apr 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,216.00
Go to top