This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Berat

Shtepi dykateshe ne shitje, ne lagjen Gorice. Shtepia e lokalizuar ne nje nga lagjet me atraktive te qytetit ka siperfaqe ndertimi 150 m2 dhe hapes...

Postuar Nov 26, 2018  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Go to top