Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Hoxha Tahsim”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Print Shitet dyqan ne zonen e Selites. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 50 m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena...

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadeve ne Rr. e Durresit. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka siperfaqe 46....

Postuar Apr 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Tirane

shpija ne shitje shpijat ne shitje nga  shqiperia tirana albania dhe shqiperia mund te vizitoni albania-property.com per me shume informacione.

Postuar Dec 09, 2011  tek Shtepia ne shitje
€0.00
Go to top