This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€61,000.00
Tirane

•NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi 66.000 Euro. Me hipoteke

Postuar Oct 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€66,000.00
Tirane

Apartamneti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte ne nje kat shum te mire.Ka nje organizim : koridori qe eshte i bollshem , soxhorno te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€76,000.00
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Hoxha Tahsim”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadeve ne Rr. e Durresit. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka siperfaqe 46....

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IME VETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHT...

Postuar Sep 24, 2018  tek Shtepia ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 418 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ndarje, 2 tualete dhe 1 ver...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia ne shitje
€420,000.00
Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Go to top