Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

okazionnn

€450,000.00  | Sarande
Postuar Jun 17, 2017 tek Shtepia ne shitje

shitet vile 2kateshe afer pikes turistike ''KALAJA E LEKURSIT''. Me dokumenta te hipotekuara. Ka 5 apartamente te kompletuara , oborr, parking, kopesht..Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 450000...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Okazion super apartament

€28,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Okazion

€78,600.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr:4 me sip. 102 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me aneks e ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me punime cilesore...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 2+1

€77,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Afer Komisariatit nr: 4 shitet apartament 2+1 me sip. 100.4 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe dy tualete. Ka orientim te mire, akses ndaj diellit, ndricim natyral gjate tere...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Super Apartament

€74,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet apartament 2+1 prane Poliklinikes nr:10 me sip. 96.6 m2 me super organizim te shfrytezueshme ne 1 dhome ndenje e cila ka ambjent gatimi me vete dhe dalje ne ballkon qe i jep ndricim natyral...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje tek Rruga e Kavajes

€190,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensor. Siperfaqja eshte 120 m2 me hapesira funksionale dhe i pabanuar...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Super OKAZION

€75,800.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet super apartament 2+1 me sip. 98.4 m2 me hapsira te bollshme ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me aneks e ballkon dhe dy tualete. Me orientim nga lindja. Ndricim natyral, mure te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Super apartament 2+1

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 101.7 m2 pozicionuar ne katin e trete, i mire organizuar ne 2+1 me dy tualete e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 2+1

€77,900.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Super apartament per shitje ne rrugen Imer Ndregjoni me sip. 101 m2 me nje superorganizim ku cdo meter eshte i shfrytezueshem me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me ambien gatimi, 2 tualete e ballkon....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shtepi private ne shitje te Kisha e Madhe

€220,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin Godard. Prona ka nje siperfaqe totale prej 368 m² ku 231 m² jane oborr dhe 137 m²...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shtepi private ne shitje!

€135,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese te Rruga Arra e Madhe, prane shkolles 'Deshmoret e Prishtines. Prona ka nje siperfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² jane...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 72 m2

€57,700.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 72 m2. Adresa: Gjiri lalzit. Durres Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vile ne shitje prane Spitalit Ushtarak

€700.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Vile 3-kateshe per shitje prane Spitalit Ushtarak. Vila ka siperfaqe totale 275 m2. Eshte e organizuar ne 9 dhoma, 4 tualete dhe 3 ballkone. Vila eshte ne gjendje shume te mire, eshte e rrethuar me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet vile tek Kodra e Diellit

€1,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet vile 3- katshe tek Kodra e Diellit. Vila ka siperfaqe totale 315 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft relaksuese. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne total ka 12 dhoma. Zona perreth eshte...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet vile dykateshe ne Hamallaj, Durres

€250,000.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet vile dykateshe ne Hamall, prane kompleksit Lalzi bay vetem 500 m larg bregut te detit. Vila ka siperfaqe trualli rreth 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Vila ka dy kate. Kati i pare ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Vile ne shitje

€117,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Sipërfaqja totale e kësaj prone shkon në 990 m², ku 130m² jane ndërtim dhe pjesën...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 136 m2

€61,200.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 136 m2 . Adresa: Rr. Mbeti Gent . Shkoder Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Shtepia ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek