This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6 83m2 📍Ndodhet prane Gjuhadolit , Shkoder ✅Apartamenti ka me shume se 8000€ investim brenda ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€55,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 115m2, kati 4 📍Ndodhet mbas Teatrit Migjeni, Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc 🌅 ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (k...

Postuar Apr 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale pr...

Postuar Apr 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri 🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol! 📐Sip dyqani 32m2 📐Sip totale 70m2 ✅Objekti ka mundesi kati shtese 💶Cmimi 111.000€ 📲Kontakto ...

Postuar Apr 11, 2019  tek Shtepia ne shitje
€111.00
Shkoder

🏡Shitet apartament 1+1 i ndodhur perballe Katedrales ne Shkoder. ✅Pozicioni eshte strategjik edhe per banim por edhe per shfrytezim (dhenie me qir...

Postuar Apr 11, 2019  tek Shtepia ne shitje
€46,900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me ...

Postuar Apr 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m². Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177....

Postuar Apr 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€55,100.00
Shkoder

🏠Shitet Shtepi private 2+1 📐Sip totale 350m2 📍Ndodhet L.Bacallek , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🌅 1 verande 💶Cmimi 75.0...

Postuar Apr 06, 2019  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Shkoder

🏠Shitet Shtepi private📐Sip totale 220m2 📍Ndodhet L.Skenderbeg , Shkoder 🛏 5dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 3 wc 🌅 1 verande 💶Cmimi 65.000€ ...

Postuar Apr 06, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder

🏠Shitet Shtepi private 📐Sip ndertimi 120m2 📐Sip totale 513m2 📍Ndodhet L.Skenderbeg , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶Cmim...

Postuar Apr 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€94.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në rrugën “Tonin Arapi”, pranë Shkollës Pyjore. Prona gëzon një sipërfaqe 207 m² nga...

Postuar Apr 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Tirane

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve...

Postuar Apr 03, 2019  tek Shtepia ne shitje
€95,000.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te ...

Postuar Apr 01, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërti...

Postuar Mar 31, 2019  tek Shtepia ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 100 m² është ndërtim. Shtëpia p...

Postuar Mar 30, 2019  tek Shtepia ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendodhje: Bahçallek, rrugica përballë hotel "Ambasador". Shtëpia është një ndërtese e re d...

Postuar Mar 29, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. Shtëpia ka një sipërf...

Postuar Mar 29, 2019  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar...

Postuar Mar 29, 2019  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 1+1 të ndodhur pranë shkollës “Ndre Mjeda”. Shtëpia ka një sipërfaqe 65 m² dhe është e rrethuar...

Postuar Mar 25, 2019  tek Shtepia ne shitje
€44,000.00
Go to top