Refine your search

Shkoder

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Mehmet Pash Plaku. Shkoder. Agjentet tone kane bere maksimumin p...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€60.00
Durres

Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh . Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 ban...

Postuar Aug 13, 2017  tek Shtepia me qera
€200.00
Shkoder

🏤 Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të Rrugës. G'juhadol zotëron një sipërfaqe prej 340m² dhe n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Liceut Artistik. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 75 m², i shtruar ne pllake dhe p...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia me qera
€350.00
Pogradec

Pogradec ,jap me qera shtepi, Kati 2. Shtepi eshte e kompletuar, me pamje nga liqeni . Zona/Rruga : Fan Noli, ne qender te qytetit, perballe Tur...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr.” Ibrahim Rugova”. Apartamenti ka siperfaqe 200m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Vore

Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmim...

Postuar Jul 21, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komison per qeramarresin. Jepet me qera Vile 2+1 me siperfaqe 110 m², L."3 Heronjte" Rr."Marije Kraja". Vila nd...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e V-te te banimit ne nje pallat me adrese: Sheshi "Parr...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e V-te te banimit ne nje pallat me adrese: Sheshi "Parr...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€150.00
Tirane

Tirane, Japim me qera Vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Ministrise se Mbrojtjes. Kati perdhe me siperfaqe nder...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€2,500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, I shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat...

Postuar Jul 15, 2017  tek Shtepia me qera
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje apartament 2+1 me adrese: Rruga e Tafiliceve, pallati perballe shkolles "Oso Kuka", apartamenti ndodhet ne katin ...

Postuar Jul 15, 2017  tek Shtepia me qera
€185.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një hyrje 1+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë te rruga Filip Shiroka. Hyrja ka një sipërfaqe totale ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€146.00
Tirane

Jepet vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave ne Selite. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne kushte bashkekohore. Ne perberje ka 5 dhoma g...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate​ ofron me qera nje shtepi private nje kateshe me adrese: Rruga Andrea Skanjeti te rrotondoja per te vorret Katolike, prona ka nje s...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€147.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 3+1 ne katin e II-te te nje shtepie private e ndodhur ne rrugen historike G'juhadol. Hyrja ka nje siperfaqe...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€222.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Zyre me siperfaqe 150, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e V-te te banimit ne nje pallat me adrese: Sheshi "Parr...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€152.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Donika Kastrioti, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 109 m2, i shtruar ne pllake, ndodh...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€750.00
Go to top