This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Durres

Jepet me qera vjetore vilë 2 katëshe në Golem rruga Dituria. Vila ofrohet e mobiluar. Ka...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur tek Truma. Ambjenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Ndod...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€158.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gju...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent nde...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 60 m² në katin e tretë të shtëpie private tek Rruga e Gjanë. Ka një dhomë gjumi, një banjo...

Postuar Sep 03, 2018  tek Shtepia me qera
€200.00
Shkoder

Leshoj me qera apartament dhome e kuzhine ne qender,afer Institutit ..ne rrugen kryesore.Kati i dyte ..e mobiluar...150 mije leke ne muaj..tre muaj...

Postuar Sep 01, 2018  tek Shtepia me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2 katëshe, me sipërfaqe 110 m² në rrugën “Nazmi Kryeziu”. Shtëpia ka në përmbajtje 3 dhoma, 2 sall...

Postuar Sep 01, 2018  tek Shtepia me qera
€150.00
Tirane

Sun Real Estate ofron me qira një godinë 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe 93 m² e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m² . Prona ndodhet në rrug...

Postuar Aug 30, 2018  tek Shtepia me qera
€4,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2-katëshe me sipërfaqe 111 m² për kat. Vila ndodhet te lagjja “3 Heronjtë”, në rrugën “Marie Kraja”. Ka dy ...

Postuar Aug 29, 2018  tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për ka...

Postuar Aug 29, 2018  tek Shtepia me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe me sipërfaqe 87 m² për kat. Vila është e mobiluar dhe ndodhet te shkolla Teknologjike “Hamdi Bus...

Postuar Aug 27, 2018  tek Shtepia me qera
€475.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga “Ali Pashë Gucia”. Përbëh...

Postuar Aug 22, 2018  tek Shtepia me qera
€160.00
Lushnje

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) Dyqan 100 metra katrore 2) Garazh/Magazinë 35 m...

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia me qera
€1.00
Vlore

Shtepi Pushimi me qera, Plazhi i Ri Vlore, e kompletuar, me te gjitha kushtet. Me vend parkimi, hapsire e gjere perreth, me kondicioner. Shume pran...

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia me qera
€25.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe prane Tregut Elektrik. Vila ka siperfaqe 350m2 i organizuar ne 3 kate qe lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve t...

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Go to top