This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e ...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Tirane

2+1 •NE RRUGEN “GJON BUZUKU”, BRENDA UNAZES Apartament ekzistues i rinovuar 2+1+1+banjo+ballkon, sip. 80 m2, kati 3. Çmimi 75.000 Euro. Me hipote...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

1+1 •NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi 66.000 Euro. Me hipoteke •...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 4+1 •PRANE FAKULTETIT JURIDIK Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2bal...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€320,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 3+1 •TE LIQENI I THATE Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. 116 (133) m2, kati 2 (pallat 5 katesh). Pamje shume e bu...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë të...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. K...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,500.00
Tirane

Ne zonen e Astirit, shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti me sip.173m2 dhe organizohet nga ambjenti i gatimit, ngrenies dhe ndenjes, 3 dhom...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€121,100.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re, ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri, me siperfaqe 68.7m2. Eshte i organizuar ...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 52 m² të ndodhur në lagjen Skënderbeg, tek varrezat Katolike. Apartamenti ndodhet n...

Postuar Oct 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,040.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Jus...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€34,520.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 4-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€89,600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Ndodhet ne kat te 8-te dhe ka siperfaqe te bollshme prej 90m2. Eshte i organizura ne 1 dhome gjumi, 1 sox...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 100 m2 qe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2, me nje ambient gatimi te ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e "5 Majit". Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 83m2 qe mund te persh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,100.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Rruge e Dibres prane komisariatit Nr.4. Apartamenti ndodhet ne kati te 1-re pallat ekzistues, me siperfaqe 67 m2. ka ne p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€43,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m². Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruge e Dibres prane Komisariatit Nr 4. Apartamenti ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzsitues. Ka siperfaqe 53.7 m2 ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Shitet apartamenti ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek 21 Dhjetori. Sip. Bruto 128m2 ,Sip. neto 117.3 m2 . Kati 5. A...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€118,000.00
Go to top