This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Qendres, tek Gjimnazi "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, me siperfaqe 90.6 m2. Eshte i organzi...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION L...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE ARSYESHEM VETEM 33 MILION L...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 164m2 te organziuar ne 2 dhoma gjumi, 1 so...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e parë. Apartamenti ndodhet në qendër të Shko...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 5-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me siperfaqe 68m2. Es...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 66m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalezit mes ajrit te paster te pishave te detit Adriatik. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, prane Restorant “Fresku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 94 m2 te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuara ne 2 dh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i orga...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€94,800.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka s...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, punimet e te...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati shume mire te organizuar dhe administruar. Te gjitha p...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, me siperfaqe 77.6m2, te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar. Ka siperfaqe 108 m2, te organizuar ne ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 114m...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i sapo perfunduar. Ka siperfaqe 108 m2, te organizuar ne ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Go to top