This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. "Irfan Tomini". Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri . Ka siperfaqe 121.8m2, te organizuar ne 3 dho...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m²...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit afer Qendres Kristal. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 151 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e Astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 sox...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane

ID : 356031085 Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Bulevardin Zhan D’Ark, prane Maternitetit te ri. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 85 m2, e...

Postuar Jul 02, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ndodhet në kat të dytë dhe ka një sipërfaqe prej 92 m². Ka dy dhoma g...

Postuar Jun 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishë...

Postuar Jun 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit. Ka dy dhoma gju...

Postuar Jun 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Lezhe

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të sapopërfund...

Postuar Jun 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Tirane

Ne Rr. Teodor Keko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 118m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, buze rruge. Ambjent...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€67,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në k...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€39,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1, ngjitur me hipoteken, tek hotel Prestige. 104.14 m2 dhe organizohet nga ambjenti i ndenjes me gatimin, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

Apartament per shitje ne Don Bosko, 2+1+ballkon, 100 m2. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12-te katesh. Organizohet nga ambjenti i gatim nd...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartamenti ne nje pallat te ri 6 katesh ne nje nga zonat me te kerkuara tek GLOBE neTirane tek ish Parku Me ashensor.Me hipoteke.Sip. Bruto...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€86,000.00
Tirane

Apartamenti ka nje organizim komod :1 soxhorno,1dhome gjumi,2 ballkone,1 banjo.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh me ashensor shitet pje...

Postuar Jun 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te me siperfaqe 109 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, ...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Ish parku i autobuzave ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, punimet e te cilit jan...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€126,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit, prane Kopshtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues 6-katesh. Ka siperfaqe 60m2 ...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri pa ashensor. Ka siperfaqe 65m2 te organizuar ne 1 dhoma g...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€31,200.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuara ne 2 dh...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Go to top