This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te nje pallati te ri, me siperfaqe 106m2. Eshte i organi...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€190,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer ish Stacionit te Trenit, ne Rr. “Karl Gega”. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, kati i fundit i pallatit. Ka siperfaqe ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Print Shitet apartament 2+1 ne zonen e Linzes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 63 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet duplex ne zonen e Freskut prane Teleferikut. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 6-te dhe te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe total...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e “21 Dhjetorit”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 83 m2, te organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfa...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€39,600.00
Shkoder

Zbritje çmimi! Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave....

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€23,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Ish parku i autobuzave ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, punimet e te cilit jan...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Golem, prane plazhit Miami. Ndodhet ne kat te 6-te, me siperfaqe te bollshme 180m2 nga te cilat 68m2 jane verande dhe 112m...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shitet papafingo ne zonen e Freskut, Rr. "Muhamed Deliu". Eshte i oganizuar ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te bollshme qe perbeh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rr. "Irfan Tomini". Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri . Ka siperfaqe 121.8m2, te organizuar ne 3 dho...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Selites. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 62.7 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxho...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te me siperfaqe 109 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e Astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 sox...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit afer Qendres Kristal. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 151 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxho...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Ish parku i autobuzave ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, punimet e te cilit jan...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€126,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit, prane Kopshtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues 6-katesh. Ka siperfaqe 60m2 ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Go to top