Refine your search

Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, lavanderi, 2wc dhe tarrace, m...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€337,600.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 garderobe, 2wc dhe 1 ballko...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€187,200.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1wc, 1 verand dhe 2 ballkone, me siperfa...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane Universitetit Europian. Apartament 2+1+2WC+2blk, me siperfaqe 108m², i shtruar ne pllake...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€112,782.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 110m2. Aparta...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 1 ballkon, ...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€211,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te ci...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri drejt perfundimit dhe ka nevoje per puni...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati kater katesh. Ka siperfaqe 140m2 te organizura ne 3 d...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati kater katesh. Ka siperfaqe 140m2 te organizura ne 3 d...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 39. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Ca...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€480.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Saukut, Rr. ” 3 Vellezerit Kondi”. Vila ka siperfaqe totale 300m2. Kati i 1-re dhe kati i 2-te ka planimetri te or...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hamit Troplini, prane Medresese. Apartament 2+1 +1WC+1blk, me siperfaqe 92 m², i shtruar ne parket, ndodh...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€101,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, prane sheshit “Avni Rustemi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri. Ka siperfaqe 52.6 m2 te organizuar ne 1 dhome...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Bardhyl”. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues, me orientim Jug-Lindje. Ka siperfaqe 82 m2 te ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Dajtit, ne Lanabregas. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 120 m2, me planimetri...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€54,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 85 m2, me perberje 1 dhome...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Go to top