This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, punime cilesore me 2 ashenso...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 74 ...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 125 m2 te organizuar ne 3...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundoje ne fund te muajit Qershor...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
Tirane

Shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i pozicionuar ne nje resort te ri...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,500.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip ndertimi 125m2 🎯Ndodhet ne L.Rus , Shkoder 🛏 2 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 wc 💶 cmimi 5...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaqe neto 103 m2. I organizuar ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg. Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron...

Postuar Jun 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga:...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndod...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€36,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 63 m² dhe ndodhet në katin e III të banimit. Përbëhet nga: ...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,500.00
Tirane

Shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe shitet i mobiluar. Organizi...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Planimetria eshte mjaft...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 2 dhom...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar dhe mjaft funksi...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe 50 m2 te organizuar ne 1 dho...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€117,000.00
Go to top