Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Apartament 1+1 ne shitje ne Dergut perballe gjimnazit Oso Kuka

€52,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të. Apartamenti...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje tek "Pazari i ri"

€1,300.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 1+1 tek sheshi "Avni Rustemi". Apartamenti ka siperfaqe 80.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka ne perberje 1 dhome gjumi + kuzhine dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje prane Doro Hotel

€90,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 2+1 prane Doro Hotel. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje kuzhine +...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje tek ish 5 Heronjte

€68,900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: Rruga Qemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të të një pallati, me një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHITET PLAZHI DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE

€55,000.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE AFER URES TE DAJLANIT KATI 4 KA 3DHOMA 2WC SALLON GUZHIN 3 BALLKONE DHE GARAZH PERSONAL 25M E PA BANUAR NUMUR TELEFONI 00306938042627 MIKEL ME...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje ne zonen e Selites

€78,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, ne Rr. ” Gjin Gjergji”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe 92.3m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.

€47,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

€500,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 4+1+dhome gatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 202 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

€90,000.00  | Shqiperi
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 94m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl.

€82,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 70 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, I pabanuar me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Tregut Elektrik.

€85,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Tregut Elektrik. Apartament 3+1+1wc+1bll, me siperfaqe banimi 110m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 2+1 tek Gjiri i Lalzit

€85,000.00  | Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalzit. Ambienti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne nje kompleks vilash. Apartamenti eshte shume modern, teresisht i kompletuar,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 3+1, Rr. "Sami Frasheri"

€1,450.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Apartament 3+1 ne shitje, Rr. "Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi". Apartamenti ka siperfaqe totale 125 m2. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri. Ne planimetri...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament 3+1 ne Bllok, tek Piceri "Era"

€1,800.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, tek Piceri "Era". Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertimi te ri. Ambienti ka siperfaqe totale 130 m2. Ne planimetri ka 3 dhoma gjumi, 1...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek