This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera Apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga nje ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gju...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gju...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent nde...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gju...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 50m² në katin e katërt të banimit në Zdrale. Ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një b...

Postuar Sep 04, 2018  tek Apartamente me qera
€158.00
Tirane

Jepet me qera apartament qe ndodhet ne katin e 1-re banimi te nje vile private 3-kateshe. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambien...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit të një shtëpie private, tek Rruga e Gjanë. Ka një sallon,...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri, mjaft mire i administruar. Eshte i mobiluar d...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m² në katin e dytë në Rus, tek Pallati me Hark. Ka një sallon, një dhomë gjumi, nj...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€142.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e dytë tek Mëhalla e Çakajve. Apartamenti është i rikonstruktuar kohët...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane

Jepet me qera apartamant 2+1 ne zonen e Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe 100 m2 qe organizohen ne...

Postuar Aug 27, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Freskut prane Rruges se Thesarit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, me siperfaqe prej 77 m2. Eshte i orga...

Postuar Aug 23, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur te Kinemaja. Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka një sipërfaqe prej 120 m². ka dy d...

Postuar Aug 22, 2018  tek Apartamente me qera
€240.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 120 m2. Eshte i organizuar ne ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaq...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo, ne Rr. “Andon Zako Cajupi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, punimet e...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, ka siperfaqe 120 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 tualet,...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ka sipefaqe 70m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhi...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top