This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime shume cilesore dhe i mire adminis...

Postuar Oct 30, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi, prane Ring Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me nje siperfaqe prej 100m2. Eshte i...

Postuar Oct 30, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 me perberje 1 dhom...

Postuar Oct 30, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira super apartament prane Ambasades Amerikane (vetem 4 minuta larg). Apartamenti 2+1 i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome cifti,...

Postuar Oct 29, 2018  tek Apartamente me qera
€320.00
Tirane

Prane Restorant Durresit, jepet me qira garsoniere. E organizuar shume mire, gatimi me vete, ndenja dhe fjetja ( krevati paloset ne mur + nje kend...

Postuar Oct 26, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për ka...

Postuar Oct 26, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m², të ndodhur në rrugën “Kolë Heqimi”, tek Spitalet. Apartamenti ndodhet tek në k...

Postuar Oct 25, 2018  tek Apartamente me qera
€128.00
Tirane

Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri mjaft mire i administruar. Ka siperfaqe te bollshme...

Postuar Oct 25, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Ne qender, pas 15 kateshit, jepet me qira apartamenti 2+1+2. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Orient...

Postuar Oct 25, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tek rruga e Bogdaneve, jepet apartament me qira 1+1. Ambjenti organizohet nga salloni, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Totalisht i m...

Postuar Oct 25, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe prej 60 m² në katin e katërt, tek Isa Boletini. Apartamenti përbëhet nga: -një dhomë ...

Postuar Oct 24, 2018  tek Apartamente me qera
€176.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1, me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, d...

Postuar Oct 24, 2018  tek Apartamente me qera
€240.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, me siperfaqe 85m2. eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxh...

Postuar Oct 24, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Lidhja e Prizerenit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te me nje siperfaqe 65m2. Eshte i organiz...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Zogu i Zi, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 9-katesh dhe orientohet nga lindja. Organizohet ...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne Blv. Bajram Curri, ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 83 m2 qe organizohen ne 3 ndarje, 1 ambient ...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€320.00
Tirane

Ne bllok, jepet me qira ambjent 1+1 i pershtatshem per banim dhe per zyre. Ndodhet ne katin e pare banim dhe me siperfaqe 60m2. Jepet vetem me kont...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€290.00
Shqiperi

Ne rrugen Sulejman Delvina, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, pallat egzistues. Organizohet nga ambjenti i ...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate, tek Rruga Peti. Ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjen...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top