This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne Rr. Ferit Xhajko, prane Medresese, Jepet me Qira Apartament 2+1 per Banim. Apartamenti me nje siperfaqe 108 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim o...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne Qender. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€900.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose perdorim zyre ne zonen e bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe te bollshme prej 170m2...

Postuar Oct 13, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Tek Zogu i Zi, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 luksoz tek Qendra Nobis shume prane Liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat shume mire i ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri. Apart...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 2-te dhe eshte i organizuar n...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe 80m2 dhe nje verande te jashtme 60m2. ...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, bal...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pall...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Komuna e Parisit, prapa shkolles Edit Durham, Jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim. Organizohet nga nje dhome nden...

Postuar Oct 06, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top