This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Shallvaret, Rr. "Reshit Collaku". Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 78 m2 qe orga...

Postuar Aug 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 100 m² të ndodhur në kat të dytë. Apartamenti ndodhet te Kinemaja, ka dy dhoma gjumi,...

Postuar Aug 13, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. "Nikolla Tupe". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues me siperfaqe 60m2. Ka ne ...

Postuar Aug 13, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m² secili kat, tek "Instituti".Kati dytë është i ...

Postuar Aug 12, 2018  tek Apartamente me qera
€1,500.00
Go to top