This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 45m² afër Dugajeve të Reja. Hyrja ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një banjo. Ndodhet në...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€103.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 50m² në katin e katërt të banimit në Zdrale. Ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një b...

Postuar Sep 04, 2018  tek Apartamente me qera
€158.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit të një shtëpie private, tek Rruga e Gjanë. Ka një sallon,...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e dytë tek Mëhalla e Çakajve. Apartamenti është i rikonstruktuar kohët...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€150.00
Go to top