This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne rrugen Teodor Keko, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ne nje pallat...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,tek Ambasador 2, jepet me qira ambjent biznesi ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i organizuar nga nje ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€410.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 prane Presidences. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 120m2, i organizuar ne 2 d...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€850.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane RTSH-se, ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pall i ri me siperfaqe 73m2. Ka ne perberje ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me siperfaqe 73m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe te bollshme prej 225m2. Esht...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre prane Gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensor...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Turke. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje vile 4-kateshe. Ka sipe...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore dhe mjaft mire ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 1+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Eshte i sapo arreduar ne menyre mjaft lukso...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, me siperfaqe te boll...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku i Vilave ne Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe 120m2, i organiz...

Postuar Feb 02, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Tek Pallati me Shigjeta jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i...

Postuar Jan 31, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen e Durresit, mbrapa Drejtorise se Doganave. Larg 50 metra nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet...

Postuar Jan 31, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe te bollshme prej 160m2 t...

Postuar Jan 30, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Don Bosko, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje tualet (me dritare) dhe 2 ballkon...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente me qera
€270.00
Tirane

Jepet apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i 2. Ka planimetri te organizuar ne 2 ...

Postuar Jan 20, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartament luksoz me qera ne zonen e liqenit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet...

Postuar Jan 20, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Tek "Komuna e Parisit" jepet me qira apartament 2+1. Mobilim modern dhe me cdo gje qe nevojitet per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i or...

Postuar Jan 20, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Jan 20, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Go to top