Refine your search

Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Big Market. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2wc, 2 bal...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament ne kat te 6-te te nje pallati te ri prane Komunes se Parisit, ne Rr. “Bill Klinton”. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 te or...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2....

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Credins Bank. Apartament 2+1+ 2Wc+ verand, i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kate prane Kompleksti Dinamo. Vila ka siperfaqe totale 540 m2 e perbere nga 3 kate. Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 soxho...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Ndodhet ne kat te 2-te ne pallat te ri me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 87m2 te org...

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ka siperfaqe 85m2, ne kat te 2-te, pallat i ri. Eshte i mobiluar ne meny...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€390.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. “Reshit Collaku”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2....

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient i organizuar ne 2 zyra, 1wc dhe 2 ballkone, i shtruar ne...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko. Ambient i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 60m2. ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Fakultetit te Inxhinjerise. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhor...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok. Apartament me nje siperfaqe 124m2 ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti perbehet nga sall...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, tek Kompleksi Vizion Plus. Apartament me nje siperfaqe 100m2, organizuar nga salloni, 2 dhoma gjum...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS . Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m². Kati 1-re i viles organiz...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€10.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane kinema Agimit. Ambient i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 wc dhe 3 bal...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk+1 depo, me siperfaqe 65 m2, I shtruar ne pllake, ndo...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€3.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Hotel Diplomat. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Universitetit New York.Apartament 2+1+2WC+2bll, me siperfaqe 100m2, eshte e shtrua...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera/Shitet apartament 2+1 ne Rr. E Durresit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallata ekzistues. Ka siperfaqe 84 m2 te organizua...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top