This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥 ✅Objekti ndodhet ne qender te Pedonales 📐Sip ndertimi 450m2 💶Cmim 5.000€ /muaji ☎️Kontakto Agjent Shitjesh ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodh...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira ✅Kompleks multi funksional me cmime okazion 🍹Bar - 🍱Restorant kapacitet 180 persona 💶Cmimi 49.700 leke / muaji ⛽️K...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira apartament 3+1 sip 150m2 🎯Ndodhet Prane Teatrit Migjeni, Shkoder 🛏 3 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc 🏞...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 98 m...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane TEG. me nje super mobilim. Cdo gje e re dhe shume moderne, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane T...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut. Siperfaqja e apartamentit 70m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira super apartament ne qender 📐Sip ndertimi 75 m2 🎯Ndodhet prane Tatim taksave ne Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallo...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m², të ndodhur në rrugën “Kolë Heqimi”, tek Spitalet. Apartamenti ndodhet tek në k...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€130.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me qira 3+1 i organizuar ne dhome ndenje, open space, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje dhome boshe,dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti esh...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Prane ish Markates jepet me qira 2+1. I organizuar ne dhome ndenje open space, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre komode, ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€210.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqje 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambjent open space per kuzhinen ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon. Apartamenti eshte ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1, prane Nobis me pamje nga liqeni. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Cmimi q...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,800.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz.Siperfaqja ambjenit eshte 119m2.ne brendesi te kompleksit...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,050.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane UET. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjeje, nje tualet. apartamenti ndodhet ne nje...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Shkoder

⭐️Apartament pushimi Grand Europa Resort⭐️ 🏖Jepet me qira ditore!!! 👨‍👩‍👧‍👦 Max i personave 4 🎯Ndodhet te Grand Europa Resort, Velipoje 🛏 1 dho...

Postuar May 11, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me siperfaqe 73m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome ...

Postuar May 08, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top