Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

FOR RENT! Jepet me qera apartament i ri 2+1, i mobiluar, 250 euro/muaj, tek Rezidenca Shopi, Elbasan.

€250.00  | Elbasan
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Apartamenti 2+1, jepet me qera 250 euro/muaj dhe ndodhet tek kompleksi i banimit ''Rezidenca Shopi'', ne buze te rruges, lagja 28 nentori, tek lulet, Elbasan, me parkim te garantuar (i cili eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo.

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ndodhet ne kate te 2-te ne pallat te ri te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo.

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ndodhet ne kate te 2-te ne pallat te ri te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera tek zona e Liqenit

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Liqenit. Apartamenti ka siperfaqe 66 m2 dhe ndodhet ne kate te 2-te. Perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet te pajisur me dritare dhe kabine dushi,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 123m2, I shtruar me parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre.

€220.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 64 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kosovareve, prane Liqenit Artificial

€400.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kosovareve, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Presidences.

€550.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Presidences. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 90m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 1+1 per qera

€145.00  | Shkoder
Postuar Jun 12, 2017 tek Apartamente me qera

Sun Real Estate ofron per qera nje aparatment 1+1 me adrese te rruga e Tafiliceve, perballe me shkollen Oso Kuka, apartamenti ndodhet ne katin e 7 -te (5-te banim), ka nje siperfaqe totale prej...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament modern me qira ne Bllok

€900.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament luksoz me qira ne Rr. Vaso Pasha, ne Bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 117 m2. Apartamenti eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera ne Bllok

€800.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament 3+1 me qera ne Rr. Pjeter Bogdani ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertimi te ri. Ambienti ka ne planimetri 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe nje ballkon....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera ne M. Shyri

€600.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit, perballe Taiwanit. Apartamenti ka ne planimetri 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament luksoz me qera tek Liqeni

€600.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament luksoz 3+1 me qera tek Liqeni artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri me ashensor. Ambienti ka ne planimetri 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me oxhak, 2 tualete...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera ne Rr. Frederik Shiroka

€450.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament 2+1 me qera ne Rr. Frederik Shiroka. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i pershtatshem si per banim dhe per ambient...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 3+1 me qera ne M. Shyri

€800.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Apartament i mrekullueshem me qera ne zonen M. Shyrit. Apartamenti ndodhet nje pallat te ri dhe shume cilesor. Apartamenti ka nje mobilim te perkryer. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament luksoz per qera prane stadiumit Dinamo

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament luksoz prane stadiumit Dinamo ne rrugen Zef Jubani. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok

€400.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane Shkolles Deshmoret e Lirise

€350.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane Shkolles Deshmoret e Lirise. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC+verande me siperfaqe 135m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Objekte banimi : Apartamente me qera Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek