Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Okazion - Autobus i Ri - Hyundai "County" - nga Koncensionar me Garanci. Edhe me Kredi ose Leasing .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Okazion - Autobus i Ri - Hyundai "County" - nga Koncensionar me Garanci. Edhe me Kredi ose Leasing Karburanti: Diezel Ngjyra.....: bezhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Autobus Mercedes-Benz Ernst Auwärter Viti 1997 .:

€0.00  | Tirane
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Tirane, shes Autobus Mercedes-Benz Ernst Auwärter Viti 1997, Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Shes autobus Mercedes Ernest Awverter 25+1 ne gjendje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Okazion, Mercedes Benz Sprinter 313, Klima Bizona, Viti 2007 .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Okazion, Mercedes Benz Sprinter 313, Klima Bizona, Viti 2007, Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 202.000 Okazion : - Shes...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shkoder, shes Traktor 550000 leke .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Shkoder, shes Traktor 550000 leke Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e kuqe shitet traktor me zinxhire ne gjendje mjaft te mire pune me rruspe ,ka punuar ne shkoder ne gjendje shume te mire pune...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, - TRANSPORT automjetesh ITALI-SHQIPERI .:

€0.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Durres, - TRANSPORT automjetesh ITALI-SHQIPERI Karburanti: Diezel KRYEJME TRANSPORT-ITALI-SHQIPERI ME KARROTREC DERI NE 10 MAKINA JEMI TE DISPONUESHEM NE CDO KOHE CMIMET JANE SIPAS DISTANCAVE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Fier, shes Kamjon MAN Viti 1988, 200000 Leke .:

€0.00  | Fier
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Fier, shes Kamjon MAN Viti 1988, 200000 Leke Karburanti: Diezel Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Ngjyra:Jeshile Karburanti:nafte/diezel Kondicioner...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Makina bujqësore .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Makina bujqësore MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - prodhimi i fletë burimet për kamionë, autobusë, rimorkio, dhe e lë rezervë, dhe pjesë këmbimi për makineri bujqësore...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes kase (kapak) celesi PEUGEOT 106,107,206,207,307,406 .:

€0.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Durres, shes kase (kapak) celesi PEUGEOT 106,107,206,207,307,406 Disponoj kasa celesi qe i pershtaten: PEUGEOT 106,107,206,207,307,406. Cmimi 1500 leke (te reja) secili. Cel. : 0693654826

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION,Vlore, Autobus Setra 211 HD Viti 1993, 8.000 Euro I PADISKUTUESHEM .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

OKAZION,Vlore, Autobus Setra 211 HD Viti 1993, 8.000 Euro I PADISKUTUESHEM Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner SETRA 211 HD,39 VENDE,VITI I...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Kamjon IVECO Viti 2006, 26 TON, 55.000 Euro .:

€0.00  | Shqiperi
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Shitet Kamjon IVECO Viti 2006, 26 TON, 55.000 Eur SHITET IVECO Karburanti: Diezel KM.........: 120000 26 TON Cmimi: 55.000 euro. Ne cmim eshte e perfshire dhe dogana. (Automjeti eshte...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

AUTOBETONIERE KAMION – MIKSER MAN FE 41.372 ME PAISJE CIFA

€16,000.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

AUTOBETONIERE MAN FE 41.372 VITI 1995 PAISJE CIFA 1300 NGA 13 MC. VITI 2000 4 AKSE, MOTOR NDIHMESE TAPË EKOS E GOMUAR 70% NË GJENDJE TË SHKËLQYER NE DISPOZICION MENJEHERE. Telefon: 00393338882228

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

MERCEDE19-32 i pershtatshem per nxerjen e kromit nga thellsi

€10.50  | Kruje
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

kamijoni asht ne kosov viti 1980 vetem 250 000 km ika shum ngjentje tmir kipper goma treja bateri trea vajn vilterat komplet tri Telefon: 044 138582

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shesi zotor kubota 4x4

€5,500.00  | Burrel
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

shesi zotor kubota 4x4 i paisur me agregate si frez 140 cm me pluk 2 vesh si dhe me rrymarke 1.5 ton. esht i ri siq eshihni dhe vet ka ardh nga grecija,ka 800 or pune,te interesuarit te kotaktojn...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

AUTOBETONIERE KAMION - MIKSER ASTRA HD7 – 84.40 ME CIFA

€16,500.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

AUTOBETONIERE- MIKSER ASTRA HD7 – 84.40 ME CIFA 1300 VITI 2002 PAISJE CIFA 1300 NGA 13MC/H 4 AKSE MOTORE TE DYTE TAPE EKOS KANAL HIDRAULIK KM 146.000 AJRI I KONDIZIONUAR GJAMAT ELEKTRIK E GOMUAR...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

AUTOBETONIERE KAMION – MIKSER MAN FE 41.464 ME CIFA

€22,000.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

AUTOBETONIERE KAMION – MIKSER MAN FE 41.464 ME CIFA AUTOBETONIERE – MIKSER MAN FE 41.464 VITI 1999 4 AKSE MOTORE TE DYTE TAPE EKOS KANAL HIDRAULIK KM 347.000 E GOMUAR 70 % NE GJENDJE TE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

RIMORKIO ANTEO ST36NC

€4,500.00  | Durres
Postuar May 25, 2015 tek Autobuza, Kamjona

RIMORKIO ANTEO ST36NC NGJYRÈ BARDHE/ KUQE
 VITI 1988, 3 AKSE.
 PESHA TOTALE (KG) 36.000, 28 MC KAPACITET, PESHA QE MBAN (KG) 26.820 NR. KORNIZÈ ZA1ST36NC00880096
 TARGA / FRAME PS006377...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres, shes Traktor John Deere 10.000 Euro .:

€10,000.00  | Durres
Postuar May 24, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Durres, shes Traktor John Deere 10.000 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Fuqia KW..: 56 kW Traktor John Deere Motorri: 3.9L - 4 pistona Fuqia: 75 kuaj fuqi -...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Korce, shes Furgon Mercedes-Benz 814 Viti 1990, 650.000 Leke .:

€6,500.00  | Korce
Postuar May 24, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Korce, shes Furgon Mercedes-Benz 814 Viti 1990, 650.000 Leke Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e verdhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner shitet furgon mallrash 814 D viti 1990...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Fier,Kamjoncine,Ford Transit 7000 Euro,Dopjo gome,Dopjo gabine tvsh e paguar .:

€7,000.00  | Fier
Postuar May 24, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Fier,Kamjoncine,Ford Transit 7000 Euro,Dopjo gome,Dopjo gabine tvsh e paguar Ford Transit KAMJONCINE 4 Porta Me dogane te paguar 7,000 Euro Dopjo gome---Dopjo gabine Viti 2002 Motor nafte 2.4...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet Kamjoni Isuzu me 0 kilometra i ri

€20,500.00  | Tirane
Postuar May 24, 2015 tek Autobuza, Kamjona

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 96 KM.........: 0 Kambio Manuale me pesë marrshe Ajer I kondicionuar Sedilie veshur me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Automjete : Autobuza, Kamjona Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek