Agjensia e Marketingut Shqiptare
Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Mercedes-Benz Sprinter, furgon frigorifer

Shqiperi
Postuar Jan 25, 2015 tek Fugona

shitet furgon frigorifer Mercedes-Benz sprinter sendile ngjyre gri,kamjo manuale, motorr nafte 2.2,eshte gjysem ngrirje dhe gjysem ftohje me kondicioner dhe ne gjendje shume te mire motorike i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Furgon Mercedes-Benz sprinter 312 Viti 1999, 6.000 Euro

Tirane
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Xhama....: Elektrik Turbo.....: interkuler pesha.... max 2ton Ne gjendje shum te mir pune , shitet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

shes Mercedes-Benz Sprinter 312D Viti 2000, 5000 Euro

Elbasan
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 120 Shes sprinter 312 ne gjendje super te shkelqyer nafte motorr 2900 shume i fuqishem dhe i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Furgon Iveco, viti 2004

€8,000.00  | Elbasan
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Furgon Iveco, viti 2004, cilindrata 2.3 turbo diesel, pa dogane, goma te reja, clima, cmimi i diskutueshem, Kontakt: 0696712253

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ford Transit, viti 2002./

€5.70  | Lushnje
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Ford Transit, viti 2002 Kilometrazhi - km Sa harxhon per 100 km 6 llitra Lloji i Karburantit Naftë Të dhëna motorike 1.9 Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra E Bardhë Perlë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mercedes Benz Sprinter 416 CDI, viti 2003

€14,000.00  | Tirane
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Mercedes Benz Sprinter 416 CDI , viti prodhimit 2003 ,kilometra të bëra 140.000, i bardhë , dopjo gomë , i gjatë me kupolë të lartë, kamjo automatike-tiptronic , xhama elektrik ,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mjet transporti modern per udhetime brenda dhe jashte vendit

Tirane
Postuar Jan 18, 2015 tek Fugona

Ofroj Mjet Transporti per Udhetime Turistike Brenda dhe Jashte vendit CMIMI NE VARSI TE DESTINACIONIT. Adresa: Rruga Mine Peza, perball Vila Tafaj Kontakt: 0693132845

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

" Shes Furgon"

Sarande
Postuar Jan 16, 2015 tek Fugona

Shitet furgoni prodhim i vitti 2007 sapo i ardhur nga Anglia eshte me kamio manuale me kondicioner ka 100 milje te bera, ne gjendje te mire. Shitet ne cmim shume te lire 5500 euro Tel 0693927457

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

mercedes benz vito 112

€3,200.00  | Elbasan
Postuar Jan 15, 2015 tek Fugona

shes mercedez benz vito,me motor 2200 cdi,me vite prodhimi 2003,mokina eshte ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike,konsumone 6 litra per 100 km,si veture.makina eshte me dokumenta te rregullata...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ford Galaxy, nafte, viti 2001

€4,300.00  | Durres
Postuar Jan 10, 2015 tek Fugona

Ford Galaxy, nafte, viti 2001 Kilometrazhi 160,000 km Sa harxhon per 100 km 5 llitra Lloji i Karburantit Naftë Të dhëna motorike 1.9 Kamio Manuale Kondicioner Automatik Ngjyra Blu...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ford Connect 1.8 nafte, viti 2005

€5,900.00  | Durres
Postuar Jan 10, 2015 tek Fugona

Ford Connect 1.8 nafte, viti 2005 Kilometrazhi 159000 km Sa harxhon per 100 km 5.5litra Lloji i Karburantit Naftë Të dhëna motorike 1.8 Kamio Manuale Kondicioner Manual Ngjyra E Verdhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mercedes Sprinter 416 CDI, viti 2002

€9,000.00  | Durres
Postuar Jan 10, 2015 tek Fugona

Mercedes Sprinter 416 CDI, viti: 2002, km: 175.000 origjinale, kambio Automatike, dopio gome, goma te reja, xhama elektrik, pasqura elektrike, sedile me ajer etj etj….. pa dogan. Kontakt:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Mercedes-Benz Sprinter 311 CDI, viti 2000

€8.00  | Shqiperi
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

MERCEDES BENZ SPRINTER FUND I 2000 311CDI I CDOGANUAR 1+1 ME FENER KESENON NDRICIM GABINE LED KASETOFON FM AM CD MP3 USB PASQYRA ELEKTRONIKE 1 AIERBEG NEONE LED BLU etj.NR TELEFONI 0694750994/5....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION – FURGON VW 2006 ME NAFTE

€9.50  | Pogradec
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA FULL EXTRA ME NAFTE…ESHTE 9 VENDESHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.OKAZIONI PER VETEM 9500 EURO.MAKINA ESHTE E VITIT 2005-2006 Kontakt: 0695608007

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Furgoncine Volkswagen crafter 50 Viti 2011, 50.000 Euro .:

€50,000.00  | Tirane
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Tirane, shes Furgoncine Volkswagen crafter 50 Viti 2011, 50.000 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM.........: 8000...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Furgon Fiat DUKAT 120 MULTIJET TD Viti 2008, 15.500 Euro .:

€15,500.00  | Tirane
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Tirane, shes Furgon Fiat DUKAT 120 MULTIJET TD Viti 2008, 15.500 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima FIAT DUKAT 120 MULTIJET...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Korce, shes Furgon Mercedes-Benz sprinter 413 CDI Viti 2001, 11.500 Euro .:

€11,500.00  | Korce
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Korce, shes Furgon Mercedes-Benz sprinter 413 CDI Viti 2001, 11.500 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: kafe Kamjo......: manual KM.........: 260000 Mercedes-sprinter 413 cdi, viti 2001,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Furgon Ford tranzit 12+1 VENDE Viti 2003, 12.000 Euro .:

€12,000.00  | Tirane
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Tirane, shes Furgon Ford tranzit 12+1 VENDE Viti 2003, 12.000 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima shes ford tranzit 2.0 naft 12+1 vende...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Furgon Volkswagen crafter 50 Viti 2012, 47.000 .:

€47,000.00  | Tirane
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Tirane, shes Furgon Volkswagen crafter 50 Viti 2012, 47.000 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM.........: 2000 Shes wv...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, shes Minibus Volkswagen Transporter Viti 2000, 5.500 .:

€5,500.00  | Tirane
Postuar Jan 09, 2015 tek Fugona

Tirane, shes Minibus Volkswagen Transporter Viti 2000, 5.500 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 66 KM.........: 170000 Shes...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Automjete : Fugona Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek