Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Zyra me qera tek Brryli

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient me qera per zyra tek Brryli, Rr. Arkitekt Kasemi. Ambienti ndodhet ne lokacion primar, ne zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar. Ambienti eshte projektuar posacerisht per zyra,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet lokal me qera tek Xhamliku

€600.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet lokal me qera ne Rr. Qemal Stafa tek Xhamlliku. Lokali ndodhet ne katin zero te nje pallati me nje siperfaqe te brendeshme 60 m2 dhe 56 m2, ka verande dhe ka hipoteke. Ambienti eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magazina me qera ne autostraden Tirane -Durres

€3.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen me qera ambjente per magazina ose zyra ne aksin e autostrades Tirane-Durres. Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 dhe lartesi 15 m2 dhe mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme komerciale....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyra me qera ne Rr. Arkitekt Kasemi

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient me qera per zyra tek Brryli, Rr. Arkitekt Kasemi. Ambienti ndodhet ne lokacion primar, ne zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar. Ambienti eshte projektuar posacerisht per zyra,...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magazina me qera ne Tirane

€2.50  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen dy magazina me qera brenda ne Tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 15 m2. Jane te rrethuara dhe te shtruara me beton. Ambientet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€1,100.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera Dyqan me siperfaqe prej 126 m², me vendodhje te Ish-5Heronjte ne katin e II-te te nderteses. Ambjenti ofron nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient biznesi me qera brenda unazes

€4,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient komercial me qera brenda unazes ne lokacion primar. Ambienti ka siperfaqe totale 820 m2 dhe perbehet nga 4 kate. Ambienti eshte i rrethuar i gjithi me fasade xhami gje qe mundeson...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera ne zonen e Bllokut

€3,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet me qera ambient komercial ne qender te Bllokut, Rr. Brigada VIII. Ambienti ndodhet ne kate te dyte dhe ka siperfaqe 209 m2 me 6 ndarje dhe 1 tualet. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per zyra me qera ne Rr. Mustafa Matohiti

€3,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepen me qera zyra moderne me siperfaqe 225 m2. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te ne nje pallat te ri banimi te pajisur me ashensor te perbashket. Kati ne te cilen ndodhet ky ambient eshte ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera prane Stadiumit Qemal Stafa

€5,520.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 368m2, ne katin e 3-te ne qender biznesi prane Stadiumit Qemal Stafa. Ambienti eshte ne rikonstruksion, ka hapesira te bollshme e te pershtatshme qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyra me qera ne Rrugen e Elbasanit

€1,940.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient zyre ne Rrugen e Elbasanit prane Piramides. Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 81.81 m2 . Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, i shtruar...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit.

€2,080.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient zyre ne Rrugen e Elbasanit. Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 87.58 m2 . Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, i shtruar me parket. Ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne zonen e Selites

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera dyqan ne zonen e Selites, Rruga Ibrahim Dervishi. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 22 m2. Eshte i rregulluar dhe pajisur me fasade xhami. Per informacione te detajuara...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

€52,500.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + ZYRE

€900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberritur tek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nuk ka ndarje me mure por ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera ne zonen e Selites

€1,500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 200 m2 ne zones e Selites, Rruga Ibrahim Dervishi. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te pajisur me fasade te jashtme xhami dhe ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Selite

€27,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Shitet dyqan ne zonen e Selites, Rr. “Gjin Gjergji”. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati dhe ka siperfaqe 25m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per biznes/zyra me qera

€365.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera një ambient me adresë te pedonalja Kolë Idromeno, sipër bankës Intesa Sanpaolo, ky ambient zë një sipërfaqe totale prej 87 m² dhe ndodhet në katin e IV-t të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek