Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

€52,500.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Selite

€27,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Shitet dyqan ne zonen e Selites, Rr. “Gjin Gjergji”. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati dhe ka siperfaqe 25m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION! Dyqan ne shitje prane "Fabrikes se Miellit"

€860.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane ne shitje

OKAZION! Dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit". Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri, ne rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe 44.47 m2. Punimet ne ndertim jane shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION! Dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit"

€860.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane ne shitje

OKAZION! Dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit". Ambienti ka siperfaqe 42.8 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri. Punimet ne ndertim jane shume cilesore. Per me shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Shkoder te Kisha e Madhe

€21,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me një sipërfaqe prej 21 m² dhe me adresë: rruga Marin Bicikemi, tek pallati i Miculve. -Dyqani ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Shkoder

€185,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje

€100,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San Paolo, dyqani ka një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Biznesi : Dyqane ne shitje Kategori

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek